0

kazbi15

Po pierwsze: Że mam nick "IBRAKADABRA" musi to znaczyć, że nie jestem kibicem Barcy?

Po drugie: I tu się mylisz, będąc na jego miejscu, grałbym nawet za darmo dla najlepszego klubu i robiąc to co kocham.

0

No pewnie idź sobie do City jak chcesz wielki kontrakt.

0

Piękna historia została zakończona...

Ale nie można zostawać w tyle.

0

Było by super, bo podoba mi się gra w Realu, ale ile by chciał dostawać kasy?

I za ile go można z City wyciągnąć?

0

Super;)

0

Walcott na serio chcesz odpaść już po 1/8???

0

Dołączam się do prośby o Estadísticas de la Liga

0

Co opuściły cię już myśli o GD???

PIĄTECZKA Mourinho! xdd

0

TO NIE CZŁOWIEK!

0

Bogowie!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Leo Messi

Nawet niech Ronaldo strzela 50 bramek, to i tak lepszy jest Messi...

Niech Ronaldo przeciw najlepszym zacznie coś grać to wtedy może pogadamy.

0

Messi w szoku, że jest w pierwszej trójce do ZP xd

0

Widac ze Villa lubi się z Bravo xddddddddd

0

Ale GRA !

0

Messi-Pedro-VILLA!!!

0

Vamos Barca!!!

0

lesio225

Oglądając mecze, trzeba je jeszcze śledzić z uwagą.

0

Jabol

Nie myl Barcy z tymi z Madrytu! xd

0

Koniec pierwszej połowy

0

Krystyna z wolnego na 2:0.....

Jeśli ona wygra Pichichi to połowa bramek z karnych i wolnych;/

0

Ktoś jeszcze ma wątpliwości kto jest najlepszy na świecie?

0

Ale o czym mowa, Szkółka Barcy była, jest i będzie najlepsza !

0



Sorry za offtop.

Tevez chce odejść z City:D:D

0

rmcf11

Tak wiemy Ronaldo powinien wygrać tak tak

0

I tak jak Aduś07 mówi: "Piąteczka":)

0

Jak Alves to Einstein to ty Frankenstein

0

lukininho

Zgadzam się.

0

A tak po za tematem Walcott chciałby w 1/8 trafić na Barcę by odegrać się za tamten rok:D

Zmieniam zdanie chcę trafić na Arsenal!:D:D

0

rmcf

rozpacz, że całe podium dla BARCY

Bywa i tak, Life is brutal kolego.

0

Na rEal dopiero w finale możemy w CdR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?