IBRAKADABRA32
Dołączył/a: listopad 2010
Pabianice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kazbi15
Po pierwsze: Że mam nick "IBRAKADABRA" musi to znaczyć, że nie jestem kibicem Barcy?
Po drugie: I tu się mylisz, będąc na jego miejscu, grałbym nawet za darmo dla najlepszego klubu i robiąc to co kocham.
0
No pewnie idź sobie do City jak chcesz wielki kontrakt.
0
Piękna historia została zakończona...
Ale nie można zostawać w tyle.
0
Było by super, bo podoba mi się gra w Realu, ale ile by chciał dostawać kasy?
I za ile go można z City wyciągnąć?
0
Super;)
0
Walcott na serio chcesz odpaść już po 1/8???
0
Dołączam się do prośby o Estadísticas de la Liga
0
Co opuściły cię już myśli o GD???
PIĄTECZKA Mourinho! xdd
0
TO NIE CZŁOWIEK!
0
Bogowie!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Leo Messi
Nawet niech Ronaldo strzela 50 bramek, to i tak lepszy jest Messi...
Niech Ronaldo przeciw najlepszym zacznie coś grać to wtedy może pogadamy.
0
Messi w szoku, że jest w pierwszej trójce do ZP xd
0
Widac ze Villa lubi się z Bravo xddddddddd
0
Ale GRA !
0
Messi-Pedro-VILLA!!!
0
Vamos Barca!!!
0
lesio225
Oglądając mecze, trzeba je jeszcze śledzić z uwagą.
0
Jabol
Nie myl Barcy z tymi z Madrytu! xd
0
Koniec pierwszej połowy
0
Krystyna z wolnego na 2:0.....
Jeśli ona wygra Pichichi to połowa bramek z karnych i wolnych;/
0
Ktoś jeszcze ma wątpliwości kto jest najlepszy na świecie?
0
Ale o czym mowa, Szkółka Barcy była, jest i będzie najlepsza !
0
Sorry za offtop.
Tevez chce odejść z City:D:D
0
rmcf11
Tak wiemy Ronaldo powinien wygrać tak tak
0
I tak jak Aduś07 mówi: "Piąteczka":)
0
Jak Alves to Einstein to ty Frankenstein
0
lukininho
Zgadzam się.
0
A tak po za tematem Walcott chciałby w 1/8 trafić na Barcę by odegrać się za tamten rok:D
Zmieniam zdanie chcę trafić na Arsenal!:D:D
0
rmcf
rozpacz, że całe podium dla BARCY
Bywa i tak, Life is brutal kolego.
0
Na rEal dopiero w finale możemy w CdR