IBRAKADABRA32
Dołączył/a: listopad 2010
Pabianice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibicujemy Del Bosque niech ten ci** Mourinho ma za swoje!
0
sclorrer
Brawo za inteligencję!
Marca to madrycka gazeta tonto!
0
Hahahahahahahahahahahhahahahahaha xddd
Barca zawsze lepsza!!!!!!!!!!!!;)
0
Może ktoś zrobił, albo znalazł filmik o umiejętnościach, któregoś z naszych piłkarzy po pierwszej części sezonu?
0
Ale Barca w "9"
0
A tymczasem Arsenal z Wigan 2:2 xd
0
Raczej się nie uda, ale trzeba wierzyć;p
0
Plakat wymiata xdd
0
Teraz to siedź dobie w swoim WIELKIM ZESPOLE
0
Hahahha dobre:D
0
Szkoda, że ma tylko przebłyski.
0
Czy posiada ktoś tapety Barcy w rozdzielczości 1440x900?
0
rwy kulszowej?
Co to jest??
0
Oglądam mecz Arsenalu z Chelsea i powiem wam, że na tą chwilę jak by mecz był rozgrywany w tym tygodniu to zgnietlibyśmy ich.
0
http://www.marca.com/debate/2010/12/1398/prevotaciones1398.html
Przeglądałem i trafiłem na to. Głosowałem na Messiego, ale zastanawiałem się nad Balem :D
0
Mam pytanie: Ile Messi ma w tym roku asyst? chodzi o cały 2010 rok:D
0
100 mln i jest ich xd
0
Super Ibi;)
0
damian.2
Ale to do nich nie dociera;D
0
I my tez mamy taką nadzieję:)
0
Ludzie ze złej strony mocy.
Ciągle się napinacie, że wasz Ronaldo jest lepszy od Messiego, przed GD na waszej stronce post pod postem napisane było "Po GD okaże się kto jest lepszy"
I rzeczywiście to była prawda, że po GD się to wyjaśni, ale potem zaczęły się tłumaczenia, że GD nic nie wyjaśniło!
To zdecydujcie się bo zmieniacie zdanie jak kobieta w ciąży!
0
furia!
Ja jestem ciekawy czy ty taki kozaczek!
0
Sorry za offtop ale trzeba to koniecznie przeczytać...
http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/news/balowal-jak-malo-kto-a-kibice-czcili-go-jak-boga,1574266
0
Już się nie mogę doczekać pierwszego meczu 2011 roku:)
0
Jeśli zrobi to co Guardiola to czemu nie:D:D
0
A szkoda.
0
Piękna chwila;)
0
Chłopak stremowany i nie mógł na kark zarzucić:D
0
WItaj Ibi:):)
0
Jak można ich porównywać ?