0

Ąrmandi

Bez tego filmiku wiemy, że Henryk jest genialny:)

0

marbar ty wypowiedź sev3nd4ys wziąłeś na serio?

0

Najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze wygrasz nie jedną ZP:):):)

0

złość?:D:D

Nie, mylisz się, oprócz tego, że Real jest głównym konkurentem Barcy, to ja do nich nic nie mam:D:D, ale nawet wobec tego, żebym był zły czy wrogo nastawiony do Realu (kibiców)?

0

Nie esencja futbolu była podczas niedawnych GD:D:D

Levante jest jak Almeria:D

0

Odzyskaj tam formę i czaruj nas tak jak parę lat temu:)

0

A i jeśli wspominasz o Levante, szkoda, że zaczęli prowadzić otwartą grę, a potem posypały się im błędy:)

Ciekawy jestem jak twój "Wielki" Real zagrałby z Bilbao, gdyby ten postawił autobus:D

0

Teraz swoimi słowami potwierdzasz "oczywistą oczywistość": Że inaczej z Barcą nie da się wygrać:)

Pzdr:D

0

furia!

Real-Alcorcon?????!

Barca B- Alcorcon???

przykro nie?

0

Niektórzy uważają, że jak Ronaldo strzelił Hat-tricka Levante to jest królem i panem futbolu xddddddd

0

ahahahahahahahaha xdddd

0

A ile Leo strzelił w tym roku 2010 bramek?

0

No Affelay zadebiutuje:):):):)

0

Szkoda, że murawa była do kitu.

0

Dopiero uświadomiłeś to sobie podczas GD?:D

0

Nie możliwe;D

0

Przeciętny piłkarz.

Plota.

0

MVP =100 bramek

0

Witaj Ibi;)

0

Ma ktoś listę piłkarzy Barcy z ich wynagrodzeniami?

0

Ale Mourinho to dziwny człowiek:D:D

Aż żal co na konferencji zrobił:D

0

Na razie przewaga Realu, ale Sevilla miała okazje

0

No i niech poprawia ciągle te statystyki:D

0

Oby ta gra była tak piękna aż do końca sezonu.!

0

E tam xd

Ameryki nie odkrył xd

0

Oj Cesc gnijesz w tym Arsenalu...

Chociaż ostatnio zaczęliście grać pięknie...

0

*Młody

0

Super dzięki młody:)

0

W ŻYCIU!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?