IBRAKADABRA32
Dołączył/a: listopad 2010
Pabianice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ąrmandi
Bez tego filmiku wiemy, że Henryk jest genialny:)
0
marbar ty wypowiedź sev3nd4ys wziąłeś na serio?
0
Najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze wygrasz nie jedną ZP:):):)
0
złość?:D:D
Nie, mylisz się, oprócz tego, że Real jest głównym konkurentem Barcy, to ja do nich nic nie mam:D:D, ale nawet wobec tego, żebym był zły czy wrogo nastawiony do Realu (kibiców)?
0
Nie esencja futbolu była podczas niedawnych GD:D:D
Levante jest jak Almeria:D
0
Odzyskaj tam formę i czaruj nas tak jak parę lat temu:)
0
A i jeśli wspominasz o Levante, szkoda, że zaczęli prowadzić otwartą grę, a potem posypały się im błędy:)
Ciekawy jestem jak twój "Wielki" Real zagrałby z Bilbao, gdyby ten postawił autobus:D
0
Teraz swoimi słowami potwierdzasz "oczywistą oczywistość": Że inaczej z Barcą nie da się wygrać:)
Pzdr:D
0
furia!
Real-Alcorcon?????!
Barca B- Alcorcon???
przykro nie?
0
Niektórzy uważają, że jak Ronaldo strzelił Hat-tricka Levante to jest królem i panem futbolu xddddddd
0
ahahahahahahahaha xdddd
0
A ile Leo strzelił w tym roku 2010 bramek?
0
No Affelay zadebiutuje:):):):)
0
Szkoda, że murawa była do kitu.
0
Dopiero uświadomiłeś to sobie podczas GD?:D
0
Nie możliwe;D
0
Przeciętny piłkarz.
Plota.
0
MVP =100 bramek
0
Witaj Ibi;)
0
Ma ktoś listę piłkarzy Barcy z ich wynagrodzeniami?
0
Ale Mourinho to dziwny człowiek:D:D
Aż żal co na konferencji zrobił:D
0
Na razie przewaga Realu, ale Sevilla miała okazje
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,The-Mirror-Barcelona-rusza-na-zakupy,wid,12961544,wiadomosc.html?ticaid=1b72d&_ticrsn=5
The Mirror może smuty pisać?
0
No i niech poprawia ciągle te statystyki:D
0
Oby ta gra była tak piękna aż do końca sezonu.!
0
E tam xd
Ameryki nie odkrył xd
0
Oj Cesc gnijesz w tym Arsenalu...
Chociaż ostatnio zaczęliście grać pięknie...
0
*Młody
0
Super dzięki młody:)
0
W ŻYCIU!