Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BART97 dokładnie tak, jakbyś czytał w moich myślach. Niesamowite.
0
@bartekvisca wiadomo, że nie jest to spowodowane wojną. Tylko głupcy tego nie zauważą.
15
Sędzia dziś prze skurw*el
3
Od kiedy Werner gra u nas?
6
Sędzia ładnie dziś drukuje.
38
Ter Stegen też klasycznie.
0
@blazeq zawodnik, który nadają się co najwyżej na ławkę. Chłop zachowuje się jak paralityk. Mało kogo mam tak dość jak jego.
7
Dla mnie Dembele to cały czas ten sam piłkarz tj. jeździec bez głowy + zawodnik, który nie potrafi utrzymać stałej formy.
Pozbyć się go jak najszybciej i zapomnieć. U nas nie mogą grać zwodnicy co zagrają 1 dobry mecz a potem 3 w kratkę.
1
Dembele - najbardziej niedbały zawodnik na Świecie. Nigdy nie wiesz czy poda celnie alby czy uda mu się przyjąć piłkę...
11
Powiem Wam, że jestem zdecydowanie przeciwko transferowi Haalanda. Jego pensja całkowicie rozwali zespół, a ten dawno nie wyglądał tak zdrowo jeśli chodzi o relacje między samymi piłkarzami i klubem. Pomijam już tu nawet kwestię częstych kontuzji i kosztu transferu, ale wg. mnie na prawdę nie warto.
Nasza drużyna w końcu jest zespołem i trzeba robić wszystko, aby tak pozostało.
0
@Uukasz_93 NWO i tyle w temacie ;)
0
@Seba_89_ dzięki wielkie, spróbuję jeszcze ;)
0
@Seba_89_ odsyła mnie do logowania, a nawet nie wiem jak tu konto założyć, bo nie widzę takiej opcji
0
Wiecie może czy znajdę gdzieś na necie tę francuską komedię - "Jeszcze dalej niż północ" ?
1
Jak to mówią obrońcy Ferrana, grunt, że znajduje się do sytuacji.
Kabaret, drugi Werner się szykuje.
20
Bardzo dobre losowanie, chyba idealne, szczególnie, że odpadnie jeden z faworytów - Sevilla lub West Ham
4
Uh, nie będzie West Hamu
0
@clyde wow, ale kwota też robi wrażenie, prawie 1 500,00 zł
3
@tomek8756 co tu się dużo dziwić, inteligentny debil i znawca od wszystkiego ;)
4
Ter Stegen to niestety najsłabszy punkt naszego zespołu od jakiś 3 lat. Nie wiem, dlaczego Barca go dalej trzyma... Ktoś wie?
No chyba, że przez tę mityczną grę nogami.
2
Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nie widziałem takiej skuteczności u napastnika, żeby mieć 3 setki i nie trafić z tego ani jeden raz w bramkę. Co ja mówię, nawet blisko bramki, a wszystkie strzały w trybuny...
Ferran zasługuje dziś na ocenę 0 czyli jedno wielkie dn0.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 wnioskuję to po tym, że koleś jest całkowicie nijaki.
4
Ferran powoli zapowiada się na transfer ala Coutinho czytaj zawodnik od wszystkiego czytaj zawodnik do niczego... Dramat!
1
@JANEK777 bardzo trafny komentarz. Oby więcej takich na tej stronie, bo przeważnie o stosunkach z Rosją czytam same fałszywe komentarze.
38
Imo Pique dziś TOP, chłop w takim wieku nadal jest świetnym obrońcą (szczególnie w tym sezonie).
1
KOSMICZNY MECZ
Mimo, że wynik średni dla nas to oby więcej takich spotkań. Dla takich meczy włącza się TV!
3
Garcia zasługuje dziś na ujemna ocenę. Chłop jest DRAMATYCZNY!
1
Eh... ale fart AM, gol w 45 i 89, w dodatku gra w 10, a mimo to wygrana. Coś niesamowitego :(
Oglądał ktoś i może się wypowiedzieć czy zasłużony wynik?
5
@amanter dokładnie, wyniki są już z góry ustalone ;)