0

Po rywalizacji, nasi jeszcze się wykartkują na rewanż i tyle z tego będzie.

3

Ale to są dziady, do domu i zakopać wszystkich.

0

Ale gol z dupy.

1

@barcelonaLM pomijając sytuację, w której faulował Mbappe w polu karnym ;) Na szczęść był spalony.

1

@Kazragore UE robi wszystko aby ludzie nie mieli nic, bo takimi łatwo się rządzi.

Jeszcze wycofanie gotówki, zakaz rejestracji samochodów spalinowych i mają wszystko jak na tacy.

Będziesz nieposłuszny, to zamrozimy Ci pieniążki. Będziesz nieposłuszny, to wyłączymy Ci prąd i pojedziesz do dupy na raki ;)

5

Ładnie wydrukowali w pierwszym spotkaniu i znowu wpływa to na końcowy wynik i awans Realu. Klasyka ;)

0

Każda sporna sytuacja na boisku na korzyść Bilbao. Ciekawe i niespotykane.

0

@Saviola88 piękna sprawa

1

Klub do zaorania, 1 strzał celny, a 2 w ogóle. Dramat.

0

@fcbfan1993 jestem identycznego zdania, zawodnikom powinno się chcieć... Trener to jedno, ale indywidualne nastawienie danego zawodnika to drugie. Wystarczy popatrzeć na Gaviego.

0

Pytanie do osób, które oglądają wszystkie mecze Barcelony, a nie oceniają na podstawie Livescora.

Jak według Was wygląda podział winy zawodnicy / Xavi?
Dla mnie jest to 40 / 60.

Być może trochę kontrowersyjnie, ale biorę pod uwagę takie kwestie:
- brak skuteczności od początku sezonu (TOP3 najgorsze xG w TOP5 lig),
- masa błędów indywidualnych,
- brak zaangażowania i tragiczna forma wielu zawodników.

Oglądając każdy mecz w tym sezonie mam wrażenie, że wielu zawodnikom się nie chce i czują słabość Xaviego. Dodatkowo, to jakie błędy indywidualne popełniają niektórzy piłkarze jest niewytłumaczalne.

Wiem, że to trener jest odpowiedzialny za budowanie zawodników i ich ustawienie, natomiast ciężko tłumaczyć takie błędy jak dziś Cancelo, Peni na bramce, Romeu w wielu spotkaniach, Roberto z meczu w pucharze króla... można tak wyliczać i wyliczać.

Kiedyś jak graliśmy źle za innego trenera, to takich sytuacji w zasadzie nie było. Gra wyglądała po prostu źle. Natomiast tu takich sytuacji jak wypisałem powyżej jest masa i jestem na prawdę ciekaw Waszego zdania.

0

Rzadko się tak zdarza, żeby 2 zawodników zagrało na ocenę 1.

Cancelo i Pena idealna para.

0

Cancelo zaliczył chyba najgorszą zmianę w historii

0

Mecz, który powinniśmy wygrać 2/3 bramkami kończyny w taki sposób. Hahahahaha hahahahaha komedia

1

Cancelo zasłużył dziś na ocenę 0.
2 bramki podarowane przez niego rywalowi.

1

Natomiast no nie ma co mówić, Yamal zjebał 2 sytuacje sam na sam... wystarczyło trafić chociaż jedną.

0

Gra na czas, murowanie, tysiąc podań - taka szykuje się druga połowa dogrywki i koniec marzeń ;)

4

Roberto elegancko, wszedł i zjebał cały mecz...

1

Jak? Niesamowite, pusta bramka...

1

Szybko, można wyłączyć ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co by nie mówić, jest to w 100% bramka dramatycznego Balde.

4

Zasadniczo to nie kojarzę spotkania, w którym kamera byłaby gorsza

3

Wow, ale kamera

0

@Montjuic piękna sprawa

4

Podczas Superpucharu Hiszpanii będzie można słuchać rozmów na linii sędzia główny - VAR. Jednak kluczowe jest to, że tego typu nagrania będą publikowane dopiero po zakończeniu meczów w @MovistarPlus, a nie na żywo podczas spotkania. [@rfef]

Muszą mieć czas na odpowiednie zmanipulowanie nagraniami, naaaajs ;)

1

Real - Atlético Madryt

0

Hahaha, ale się cieszą :D

0

@stickie jasne, natomiast w normalnych okolicznościach przy w miarę ogarniętych napastnikach i bez błędów sędziowskich mamy mecz zakończony wynikiem 6:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?