Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po rywalizacji, nasi jeszcze się wykartkują na rewanż i tyle z tego będzie.
3
Ale to są dziady, do domu i zakopać wszystkich.
0
Ale gol z dupy.
1
@barcelonaLM pomijając sytuację, w której faulował Mbappe w polu karnym ;) Na szczęść był spalony.
1
@Kazragore UE robi wszystko aby ludzie nie mieli nic, bo takimi łatwo się rządzi.
Jeszcze wycofanie gotówki, zakaz rejestracji samochodów spalinowych i mają wszystko jak na tacy.
Będziesz nieposłuszny, to zamrozimy Ci pieniążki. Będziesz nieposłuszny, to wyłączymy Ci prąd i pojedziesz do dupy na raki ;)
5
Ładnie wydrukowali w pierwszym spotkaniu i znowu wpływa to na końcowy wynik i awans Realu. Klasyka ;)
0
Każda sporna sytuacja na boisku na korzyść Bilbao. Ciekawe i niespotykane.
0
@Saviola88 piękna sprawa
1
Klub do zaorania, 1 strzał celny, a 2 w ogóle. Dramat.
0
@fcbfan1993 jestem identycznego zdania, zawodnikom powinno się chcieć... Trener to jedno, ale indywidualne nastawienie danego zawodnika to drugie. Wystarczy popatrzeć na Gaviego.
0
Pytanie do osób, które oglądają wszystkie mecze Barcelony, a nie oceniają na podstawie Livescora.
Jak według Was wygląda podział winy zawodnicy / Xavi?
Dla mnie jest to 40 / 60.
Być może trochę kontrowersyjnie, ale biorę pod uwagę takie kwestie:
- brak skuteczności od początku sezonu (TOP3 najgorsze xG w TOP5 lig),
- masa błędów indywidualnych,
- brak zaangażowania i tragiczna forma wielu zawodników.
Oglądając każdy mecz w tym sezonie mam wrażenie, że wielu zawodnikom się nie chce i czują słabość Xaviego. Dodatkowo, to jakie błędy indywidualne popełniają niektórzy piłkarze jest niewytłumaczalne.
Wiem, że to trener jest odpowiedzialny za budowanie zawodników i ich ustawienie, natomiast ciężko tłumaczyć takie błędy jak dziś Cancelo, Peni na bramce, Romeu w wielu spotkaniach, Roberto z meczu w pucharze króla... można tak wyliczać i wyliczać.
Kiedyś jak graliśmy źle za innego trenera, to takich sytuacji w zasadzie nie było. Gra wyglądała po prostu źle. Natomiast tu takich sytuacji jak wypisałem powyżej jest masa i jestem na prawdę ciekaw Waszego zdania.
0
Rzadko się tak zdarza, żeby 2 zawodników zagrało na ocenę 1.
Cancelo i Pena idealna para.
0
Cancelo zaliczył chyba najgorszą zmianę w historii
0
Mecz, który powinniśmy wygrać 2/3 bramkami kończyny w taki sposób. Hahahahaha hahahahaha komedia
1
Cancelo zasłużył dziś na ocenę 0.
2 bramki podarowane przez niego rywalowi.
1
Natomiast no nie ma co mówić, Yamal zjebał 2 sytuacje sam na sam... wystarczyło trafić chociaż jedną.
0
Gra na czas, murowanie, tysiąc podań - taka szykuje się druga połowa dogrywki i koniec marzeń ;)
4
Roberto elegancko, wszedł i zjebał cały mecz...
1
Jak? Niesamowite, pusta bramka...
1
Szybko, można wyłączyć ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co by nie mówić, jest to w 100% bramka dramatycznego Balde.
4
Zasadniczo to nie kojarzę spotkania, w którym kamera byłaby gorsza
3
Wow, ale kamera
0
@Montjuic piękna sprawa
4
Podczas Superpucharu Hiszpanii będzie można słuchać rozmów na linii sędzia główny - VAR. Jednak kluczowe jest to, że tego typu nagrania będą publikowane dopiero po zakończeniu meczów w @MovistarPlus, a nie na żywo podczas spotkania. [@rfef]
Muszą mieć czas na odpowiednie zmanipulowanie nagraniami, naaaajs ;)
1
Real - Atlético Madryt
0
Hahaha, ale się cieszą :D
0
@stickie jasne, natomiast w normalnych okolicznościach przy w miarę ogarniętych napastnikach i bez błędów sędziowskich mamy mecz zakończony wynikiem 6:0