@Barca-Messi10 Najchętniej bym się go pozbył bo ma dużą pensje i trzeba płacić kolejne zmienne LFC jakby został, coś czuje że skończy się to tak że odejdzie na kolejne wypożyczenie w ostatnim tygodniu okienka bo nikt nie będzie chciał za niego płacić.
@Encore Mbappe, wystarczy że Francja wygra ME czy jak przejdzie do Realu to LM i jest faworytem, ma łatwiej niż Haaland który nigdy nie wygra reprezentacyjnego turnieju a w klubowej to się okaże gdzie trafi za rok.
1
@Encore Najgorsze że pozwoliliśmy im się rozkręcić i pokazaliśmy że mają szanse.
3
Jak wygramy IO to Leon/Kurek Złota Piłka.
0
Dla fetyszystów, piękne stopy Tomka Mullera: https://www.instagram.com/p/CRrLGH-jHil/?hl=pl
1
@BarcaInfo Zagrają w nich jutro.
0
Pique dalej swoje.
2
Gylfi Þór Sigurðsson – islandzki piłkarz grający na pozycji pomocnika w pedofilskim klubie Young Boys.
Opis na Wiki ;P
0
Jakie były nasze najgorsze koszulki? Szachownica, poziome pasy czy ten obecny szrot?
8
https://1.bp.blogspot.com/-wLFXkwwb1IA/YOxP6nBW9QI/AAAAAAADHs0/Z4tqmj7AtT4jrmTuQCGjEy6XNAzZOERTQCNcBGAsYHQ/s1600/Fixed%2BFC%2BBarcelona%2B21-22%2BHome%2BKit%2B%25282%2529.jpg
Nike czemu ty nam to robisz? -_-
2
@Barca-Messi10 Najchętniej bym się go pozbył bo ma dużą pensje i trzeba płacić kolejne zmienne LFC jakby został, coś czuje że skończy się to tak że odejdzie na kolejne wypożyczenie w ostatnim tygodniu okienka bo nikt nie będzie chciał za niego płacić.
6
@ShawnC Ale wszędzie przeciętnie bądź słabo.
0
@Ghotti I dodaje się tam zainteresowanie Barcelony, gdzie my do takich kwot. ;P
0
@Roni/VEB O gustach sie nie dyskutuje. :P
2
Ta pani co prowadzi tę prezentację na kanale Barcy czysty TOP, a nie jakaś Esterka.
0
Myślicie że Balde będzie zmiennikiem Alby, czy skończy się jak zwykle z Roberto/Destem.
5
@DonAndresFCB ''Younger than Pedri'' :D
1
@icon3520 Za Braithwaite’a jak znalazł.
1
@Encore Mbappe, wystarczy że Francja wygra ME czy jak przejdzie do Realu to LM i jest faworytem, ma łatwiej niż Haaland który nigdy nie wygra reprezentacyjnego turnieju a w klubowej to się okaże gdzie trafi za rok.
5
https://pbs.twimg.com/media/E61585NXEAEmuPo?format=jpg&name=large
Tak byłoby spoko.
0
Typuje że go wypożyczą gdzieś.
0
Maciej Zakościelny na ławce trenerskiej Flory?
0
@Lionel_Messi10 Ja na konferencję bardziej czekam, ciekawe czy Laporta powie coś ciekawego.
6
Jakby zmienili te spodenki w jednolity kolor o wiele lepiej by to wyglądało, tak jak jest to mi sie z cyrkiem kojarzy.
18
Kapustka sie skontuzjował cieszynką xD
5
Strzelił akurat ten co ma odejść. :P
2
Jak prezentuje się na ławce Ronald Koeman bo nie oglądałem?
0
Kurczę niby mecz towarzyski z kilkoma graczami których nie chciałbym w klubie jak Umtiti czy Pjanić a i tak czekam na ten mecz z niecierpliwością.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 20 lat i uważasz że koniec młodości? ;D Moim zdaniem dopiero się zaczyna.
1
@bodzio10 Ale nikomu nie przeszkadza przecież.
14
Depay myśli że wie co się robi na siłce? Haha już Busquets mu pokaże jak ćwiczą profesjonaliści.