1

@Encore Najgorsze że pozwoliliśmy im się rozkręcić i pokazaliśmy że mają szanse.

3

Jak wygramy IO to Leon/Kurek Złota Piłka.

0

Dla fetyszystów, piękne stopy Tomka Mullera: https://www.instagram.com/p/CRrLGH-jHil/?hl=pl

1

@BarcaInfo Zagrają w nich jutro.

0

Pique dalej swoje.

2

Gylfi Þór Sigurðsson – islandzki piłkarz grający na pozycji pomocnika w pedofilskim klubie Young Boys.
Opis na Wiki ;P

0

Jakie były nasze najgorsze koszulki? Szachownica, poziome pasy czy ten obecny szrot?

2

@Barca-Messi10 Najchętniej bym się go pozbył bo ma dużą pensje i trzeba płacić kolejne zmienne LFC jakby został, coś czuje że skończy się to tak że odejdzie na kolejne wypożyczenie w ostatnim tygodniu okienka bo nikt nie będzie chciał za niego płacić.

6

@ShawnC Ale wszędzie przeciętnie bądź słabo.

0

@Ghotti I dodaje się tam zainteresowanie Barcelony, gdzie my do takich kwot. ;P

0

@Roni/VEB O gustach sie nie dyskutuje. :P

2

Ta pani co prowadzi tę prezentację na kanale Barcy czysty TOP, a nie jakaś Esterka.

0

Myślicie że Balde będzie zmiennikiem Alby, czy skończy się jak zwykle z Roberto/Destem.

5

@DonAndresFCB ''Younger than Pedri'' :D

1

@icon3520 Za Braithwaite’a jak znalazł.

1

@Encore Mbappe, wystarczy że Francja wygra ME czy jak przejdzie do Realu to LM i jest faworytem, ma łatwiej niż Haaland który nigdy nie wygra reprezentacyjnego turnieju a w klubowej to się okaże gdzie trafi za rok.

5

0

Typuje że go wypożyczą gdzieś.

0

Maciej Zakościelny na ławce trenerskiej Flory?

0

@Lionel_Messi10 Ja na konferencję bardziej czekam, ciekawe czy Laporta powie coś ciekawego.

6

Jakby zmienili te spodenki w jednolity kolor o wiele lepiej by to wyglądało, tak jak jest to mi sie z cyrkiem kojarzy.

18

Kapustka sie skontuzjował cieszynką xD

5


Strzelił akurat ten co ma odejść. :P

2

Jak prezentuje się na ławce Ronald Koeman bo nie oglądałem?

0

Kurczę niby mecz towarzyski z kilkoma graczami których nie chciałbym w klubie jak Umtiti czy Pjanić a i tak czekam na ten mecz z niecierpliwością.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 20 lat i uważasz że koniec młodości? ;D Moim zdaniem dopiero się zaczyna.

1

@bodzio10 Ale nikomu nie przeszkadza przecież.

14

Depay myśli że wie co się robi na siłce? Haha już Busquets mu pokaże jak ćwiczą profesjonaliści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?