0

Ciekawe czy Piątkowski dostanie szanse w starciu z Barcą.

18

/photo/1
Pique pod tym zdjęciem: ''Finał Ligi Mistrzów'' :D

7

@Worny Oby zrobił taką cieszynke po bramce w Klasyku.

16

Zaraz sie ktoś przywali że w kamere spojrzał. :D

3

Memphis gra z takim luzem, a nie jak przestraszony Coutinho.

0

Panie Koeman jaki Dest, Balde takich piłek nie traci.

4

Mam nadzieję że Nico przekona Koemana do dawania mu szans, trzeba zacząć szukać następcy Busquetsa.

1

@Pilka_jest_okragla To nie jest aktualne zdjęcie, obecnie nie ma brody. ;P

3


Jakby się ktoś sie łudził o tego Romero.

0

@Chakalaka Stary pokazuje młodym jak się gra, jak wujas po piwkach.

0

ManU ma teraz taki skład że jak znów nic nie wygrają to będzie jakaś kompromitacja.

0


Piotrze na litość!

0

6

@doc Żeby tak się stało Martin musiałby odejść na co się nie zanosi, jednak gdyby do tego doszło ciekaw jestem jak poradziłby sobie taki Manaj wchodząc z ławki bo pokazał się z fajnej strony.

0

@RobiS Tylko czapki brakuje.

1

@Coutinho007 Puig to wiadomo jak Xavi przyjdzie to będzie grał. :'>

7

@Pawel13sz Pedri-Nico-Gavi w przyszłości jakby wypaliło :) i jeszcze Franek jest.

4

@Kettger Dziś akurat jego występ nie powalił.

0

@DonMatteo901 Breaking Bad jak dla mnie.

34

Byle tylko Balde czy Gavi źle nie spojrzeli na Koemana, a będzie dobrze. :P

13

Trzymam kciuki by Balde dostał szansę bycia zmiennikiem Alby, dzisiaj występ na duży plus.

1

Wejdzie Pjanik i humor popsuty.

1

Balde fajnie grał.

1

@Sulimo Nie, albo płacisz pieniążki na Barca TV albo jedziesz na strimach jak Janusz.

4

Umtiti kontuzje złapie i cyk Se Queda.

1

Co Śliwka robi nadal na boisku to nie wiem.

0

Duda ich paraliżuje wzrokiem na tych trybunach.

0

Słabo to wygląda, jak nie złapią teraz jakiejś pewności to będzie już koniec mentalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?