0

Ciekawe czy kiedyś poznamy prawdziwy powód odejścia Valdesa? Bo jakoś mi się nie chcę wierzyć, że poszedł za kasą, bo Barca chyba chciała dać mu więcej, poszedł za nowymi wrażeniami? Tak bo w Monaco jakimś tam, będzie miał wrażenia... O LM to oni mogą zapomnieć jeszcze przez 15 lat... O lidze to to samo dopóki jest tam PSG...

5

Ale mogą na wakacje nie pojechać -.- :D

0

Szukaj na chomikuj ja tam sciagnalem fm14 :)

3

Taka okazja to brac! Dal bym im jeszcze Neymara bo Pedro i tak lepszy :)

0

Tadla ma cyce jak donice :D

1

Ile razy krzyczałem, że po co Messi podaje tym drewniakom i tak było jak podał Di Marii, ale strzelił więc już nie będę krzyczał, choć i tak uważam, że Leo powinien sam czasami kończyć akcje strzałem.

0

Plus dodaj których klub będzie chciał ich tanio sprzedać, wgl jak chcą sprzedać i sami zawodnicy chcą przyjść...

0

Kupie go w fm14 i powiem wam jak gra :d

1

Jakis nawalony albo zjarany :d

1

Chcialem juz krzyczec po co on podawal mogl sam, ale sie mylilem :d

0

Właśnie mu nie pasuję koszulka Barcy...

0

Obstawiam, że za pół roku będą ploty lub nie, że Barca dała z 50mln + coś pod stołkiem :)

0

Haha.. Stwierdzasz po tym ze sie usmiecha?

3

Kabaret a nie wolny

19

Najpierw było, że to Zubi ściąga a nie trener, teraz trener kogoś chcę to znowu płacz, was się nigdy nie zrozumie :)

0

Wiedzialem ze nie strzeli :)

2

Moze Godin woli Czelsi

0

Sneijder juz nie jest klasowy, ma czasami przeblyski.

0

Dokładnie jest jeszcze Adama, jego trzeba wprowadzać a tam tych się pozbyć :)

0

A nie pomyślałeś, że wtedy Alexis sam będzie chciał odejść? Miał by walczyć o miejsce w składzie z Messim? No pomyśl trochę...

0

Tak ktoś pisał, albo Suarez albo Alexis... Jeden z nich na pewno nie będzie siedział na ławce, a Pedro? Gdzie on pójdzie? Gdzie będzie mój lepiej? Na pewno zgodzi się na rezerwowego... Jeśli chodzi o mnie, Alexis powinien zostać i nie kupować Suareza, jeśli Lucho pragnie 9, to niech kupią jakiegoś który zgodził by się na rezerwę :)

5

Kupujemy go :d

0

Dokładnie :D

0

Jest szpaku :)

13

Szkoda mi Alexisa :( Idź chłopie na wakacje i wracaj do Barcelony :)

6

Neymar znowu ten głupi rozbieg, jakieś zatrzymywanie się...

0

To są zawodowi piłkarze, w światło bramki na pewno bym strzelił :)

4

Tak się strzela karne..

0

Ja bym czerwoną dał, pajac jeden...

1

Sędzia który sędziował w pierwszym meczu Brazylii na pewno by uznał bramkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?