2

Dać mu karę 3 lata bez gry w piłkę w zawieszeniu na 5 lat!!!

5

Messi podsumowal swoj wystep

0

O boze Messi

1

Argentyna jak Hiszpania w 2010.

0

Tez zauwazylem :p

0

Pisalem, ze Messi wolny jak slimak, zero kondycji, ale co sie dziwic jak od roku spaceruke podczas meczy. Leo nawet juz nie przyspiesza gry.

0

Tak ktos pisal ten trener zle ustawia Leo dlatego nic nie gra.

7

No I dzieki szakowi sie posmialem, niech on komentuje ile chce :)

0

On chyba to specjalnie robi :d

2

Haha szpaku :d on cos pije tam :d

0

Nie obsraj sie tylko.

0

Messi tak wolno sie porusza ze az szok.. Mysli chyba tez wolno.

0

To prawda, że Alexis do Arsenalu za 26mln? Mam nadzieję, że to żart...

0

Kupią go i będzie robił za chłopca do podawania piłek, typu jeśli gdzie poleci piłka to Suarez po nia pobiegnie i przyniesie do ręki bo nie będzie mógł jej kopnąć :)

0

Tak powinno być na każdej pozycji, walka o pierwszy skład! Nie chcę tego Suareza, ale jak już będzie to nie sprzedawać Alexisa i niech walczy o skład z Messim i Suarezem, Pedro to samo chcę grać nie walczy z Neymarem! I na odwrót! Tak powinni być na każdej pozycji, a nie najlepszy klub świata ma najgorszą ławkę ze wszystkich topowych klubów... W nie których meczach, aż płakać się chciało jak wchodził Tello, albo S. Roberto który miał niby odmienić losy meczu...

0

Dla mnie przypadkowe :) A dla mnie nie przypadkowe jest kogoś ugryźć albo nadepnąć na dłoń :)

0

Waszym tokiem rozumowania, bo piszecie już o tym odkąd Suarez dostał karę, że każdy kto z faulował powinien dostać karę :)

2

Większość z was chyba nie rozumie kogoś z faulować a kogoś ugryźć... No ludzie gdzie wy macie rozum... Fakt kara dal Suareza jest wysoka, ale może w końcu przestanie tak robić, bo jak można kogoś i to już 3 raz mu się zdarzyło ugryźć to jest chore... A za faul przypadkowy chcecie dawać karę, śmieszni jesteście naprawdę :)

1

Masz znajomych w Brazyli znajomych ktorzy pracuja w szpitalu?

0

Alves: zalatwie ci miejsce w Barcelonie, ale juz nie placz :d

1

Lipa nich Leo pyknie jutro dwie brameczki :)

0

Ney razony piorunem..

0

Hehe :d

1

Luiz do Barcy :d

0

A teraz na tvn bo lara croft leci :d

0

Tak, tak bo kazdy by chcial grac w Realu albo Barcy, komiczny to jestes ty i co tak mysla..

6

Czemu z niego bramkarza nie zrobią? Tylko kupowali Bravo albo Stegena... Nie rozumiem :D

0

Bo jego odejście to ploty i oby został w końcu Barca będzie miała ławkę, a nie jakieś drewna i miernoty typu Tello, Pedro czy kto inny... Zresztą Alexis będzie walczył to nie znaczy, że będzie na ławie, ale Barca będzie mogła w końcu postraszyć ławką :)

2

Skąd ty możesz wiedzieę wgl jakim oni budżetem dysponują? To, że Barca przez 3 lata wydawała maks 60 mln to nie znaczy że tyle tylko mają, mają kasę ale jej nie wydawali, ale jak trzeba to wydadzą...

1

Ubaw to Ja będę miał z Ciebie jak Barca kupi Suareza i dwóch obrońców i jeszcze PO, jak Alves odejdzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?