Następny mecz:  Barcelona  -  Betis     ·  Niedziela, 25 sierpnia 21:00  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

6 stycznia 2019

Dni w serwisie

229

Liczba komentarzy

3

Ocena komentarzy

+36

Najlepiej oceniane komentarze
  • Gianni89

    Co Nam serwuje geniusz EV na ławce trenerskiej to jest katastrofa. Chciałbym poznać tych kibiców co tutaj wypisywali jak pod jego wodzą gra Barcelony ewoluowała ???????? Tak ewoluowała, że z zespołu grającego futbol totalny to grają futbol rzemieślniczy. I kurde zarząd z gościem przedłuża kontrakt ???? Trenerek broni się przed Lyonem masakra co ten pajac wyprawia. I powiem Wam, że coraz bardziej mnie słowa przekonują, że bez Messiego to Barcelona jest tak jak jakaś Granada. EV tak rotuje składem, że goście biegają jakby mieli worki z piaskiem na plecach. Lenglet to tykająca bomba gość nic nie ma, środek pola sami rzemieślnicy dlatego nie kreują sytuacji bramkowych tylko czekamy co Argentyńczyk wymyśli. Ogólnie EV pięknie przygotował zespół na najważniejszą część sezonu ???? Chciałbym, żeby Blaugrana nic nie wygrała w tym sezonie to być może zarząd pogoni nieudacznika trenerskiego.

  • Gianni89

    Mam nadzieję, że zarząd śmieszny przejrzy na oczy i wywali Valverde na zbity pysk. Mieć taki potencjał w drużynie i grać taki ketchup to jest masakra, tego nie idzie oglądać. Ten zespół ma styl ?? Ten zespół nie ma nic. Od Barcelony wymaga się pięknej i skutecznej gry, a Valverde zabija te elementy w drużynie.

Gorące tematy