0

Łączona będzie na każdym kanale?

0

@Kgorecki2500 Hat-trick na Mundialu +10 do fejmu.

2

Odnośnie tego karnego to faktycznie sytuacja była nietypowa, chyba pierwszy raz coś takiego widziałem, ale według mnie raczej słusznie podyktowany. Wyobraźcie sobie ze każdy przy próbie przedryblowania zacząłby się kłaść na plecy rozkładając nogi i zostawiajac rękę z tylu. No zablokował ta ręką akcję Bruno. Gdyby nie ta ręka to poszedłby z akcją dalej.

2

@Kgorecki2500 Co Ty opowiadasz, w myśl nowych przepisów został właśnie podyktowany nieprawidłowo bo nie można gwizdać jedenastek jeśli zawodnik specjalnie wystawia nogę żeby o nią zachaczyc.

1

@xVENUMx Wczoraj Listkeiwicz mówił ze jest nowy przepis ze jak napastnik wystawia sobie nogę żeby mu w nią kopnąć to nie można tego gwizdać. To była dokładnie taka sytuacja. Nie powinno wiec być karego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Yoshi94 Wśród części społeczeństwa panuje jakieś dziwne przeświadczenie, że gdyby zaorać cały socjal i emerytury to mielibyśmy krainę mlekiem i miodem płynącą, a to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać.

1

@_catalan Na kanale 199.

0

@Kinginiesta To już zależy od dostawcy. W Canal+ działa płynnie przez większa cześć meczu, ale zdarzają się momenty, że obraz zamiast w 50 klatkach, zaczyna wyświetlać się w 40-45 bo czuć brak płynności. U rodziców w sieci osiedlowej nic takiego nie ma.

0

@macio_944 Holandia leciutko bierze ten Mundial.

5

Choćby jeszcze i 30 bramek strzelił to i tak zawsze:

Auri > Żiru

4

Ah te statystyki, za 50 lat ktoś faktycznie pomyśli, że potężny Giroud (kompletnie nic mu nie ujmując) był lepszym napastnikiem niż Henry :(

0

Według mnie nie ma dramatu, co nie znaczy ze jest super, ale przecież w internetach mieliśmy dostać manitę po 20 minutach i ogólnie wąchać piłkę tylko przy wyciąganiu jej z siatki.

5

Pewnie bark wystawał, tak to wyglądało na stopklatce.

0

Powinien nie gwizdnąć karnego skoro mecz jest sprzedany, o co chodzi?

1

@NismoFCB Do pewnego wieku to która platforma jest lepsza jest głównie determinowane przez to ile naszych znajomych gra na Xboxie/Playstation - cóż mi po lepszej wg kogoś konsoli jak wszyscy znajomi siedzą na drugiej? To jak z komunikatorami na telefon - cóż mi po Signal jak 99% ludzi dalej tkwi na WhatsAppie.

3

@Bogan Piratki z Lidla maja bardzo dobry skład.

2

@FCB_dimiC No dołączy latem bo w styczniu jest to niemożliwe żeby ktokolwiek dołączył.

1

@MesQueUnClub_87 Pamietaj ze jak wybierzesz LG OLEDA to maja bardzo agresywny ABL oraz ASBL i po prostu często przygasza ekran jak jest za dużo białego. Z tego co wiem dużo grasz w Fifę, a tam często przygasza jak jesteś pod jedna bramka bo bandy świecą na bardzo jasny wręcz oczojebny biały kolor. Poczytaj sobie na Google o ABL. No nie unikniesz tego w LG, sam mam i trochę jest to denerwujące.

0

@pt9 Zawsze na początku sypie pięknie, szczególnie przez pierwsze 3 dni wczesnego dostępu, bo po prostu mało ludzi otwiera paczki wiec szansa na trafienie wysokiego OVR jest większa bo jeszcze nie wyczerpał się limit.

Obecnie paczki najlepiej otwierać rano, nigdy wieczorem. Paczki z DIV najlepiej otworzyć następnego dnia rano, ale wiadomo ze kusi od razu po 9.

1

Zawodowy piłkarz, a plecie takie bzdury. Ich boisko ma dokładnie taki sam wymiar, czyli 105 x 68. Unifikacja wymiarów boisk weszła w życie już stosunkowo dawno.

1

O co chodzi z Hajto? Ktoś go podmienił? Tyle rzeczy z sensem to on chyba nigdy nie powiedział w ciągu 5 minutowego wywodu :o

1

@hayek C+ Entry + Sport 60 zł i w pakiecie ViaPlay za darmo. Eleveny, Polsat Sport Premium i C+ Sporty w cenie abo ViaPlay. Nie ma lepszej oferty.

0

Matematyczne może już straciła, ale zawsze jest nadzieja, że na przykład Inter wystawił dzisiaj jakiegoś niedozwolonego zawodnika lub na teście antydopingowym komuś wyjdzie, że stosuje niedozwolone środki. Możliwości jeszcze są.

0

@Nano22 Zależy w jakiej strefie czasowej mieszkasz.

2

Wystarczy, że Pilzno strzeli 4 bramki w ~5 minut.

0

@damianex10 Widziałem jeden komentarz i wiedziałem, że będzie taki :D

0

@kuz Bo to jest oryginalny hymn zapoczątkowany przez Liverpool, ale jest kilka znanych ekip, które sobie go „zapożyczyły”. Oprócz Borussi oraz Celticu są jakieś holenderskie ekipy chyba.

2

Tę „10” to mógłby już oddać po tym sezonie bo trochę komicznie to wygląda.

0

@aqqi Ładuje, bo potrafi. Kto miałby u nas z pomocników to robić?

Media