2

@DonAndrzejos Jak można przedłużyć coś co wygasło?

74

Potwierdzam, byłem tym spotkaniem.

2

@FC1899Barca Bardziej masakryczne jest jak człowiek o tym poczyta i się dowie, że ta babka którą na filmiku porwał jako pierwszą przeżyła, a zginęła jej matka, ktora wysiada na samym końcu. Zginęła wcześniej ratując swoją córkę.

0

To musi być jakiś element eksperymentu społecznego bo to jest nieprawdopodobne, że ludzie retweetują wpisy typu „OJO coś się dzieje”.

Albo gość po prostu stał się trollem.

1

@Kondziubarca Kto by pomyślał, że w biurach może być ruch i ludzie się po nim przemieszczają. Mam nieodparte wrażenie, że on jest mega trollem.

6

@misiek12319 Co to w ogóle za argument, że nie widać zawodnika, który dopiero przyszedł i pewnie robione to było w momencie jak mógł jeszcze nie być oficjalnie potwierdzony. Brak największej gwiazdy będącej tam od lat jednak jest trochę dziwny.

4

@TheNekro94 Jest jeszcze gorsze scierwo. Ludzie migający ze zjeżdżają, a jadący dalej.

5

@Barca1992 Wystarczy kupić Ferrari albo inne Lamborghini (;

0

@DonMatteo901 Rivaldo z Barcelony - te wspaniałe srebrne stroje.

0

@FCBMati10 Torres to najlepszy skrzydłowy. Xavi zrobi z niego potwora. On wciąga takiego Raphinhę nosem. To nic, że jest bardzo wolny jak na skrzydłowego, ale za to jest też średnio skuteczny.

1

@Crystal37 Na orliku, burżuje. 25 lat temu grało się na piachu wymieszanym z kamieniami i całe wakacje człowiek chodził z obdartymi nogami (:

4

@cris2706 Czyli nie przyszło Ci do głowy, że te budujące się koleżanki pielęgniarki to po prostu odosobnione przypadki mające na przykład majętną rodzinę/męża?

To tak jakbym odbierając czasami żonę z pracy (pracuje w budżetówce) rozpowiadał wszędzie, że zarobki w budżetówce to ściema i wcale nie są małe bo jej dwie koleżanki z pokoju jeżdżą furami po 200 tysięcy.

Średnie zarobki pielęgniarek można sprawdzić, zarabiając ~4500 zł brutto nie można mieć nadmiaru pieniędzy jeśli druga osoba nie zarabia dużo więcej. Nawet na kredyt się nie da, bo rata kredytu Ci zeżre jedną pensje.

1

@tbas Nie, możesz zatankować maksymalnie 50 litrów, a miesięczny limit wynosi 150 litrów. Wszystko podwyżek tego nie będzie rabatowane.

0

@DonMatteo901 Zawsze się dziwiłem, że siedzi tak długo w Levante. Według mnie to zawodnik do nieco lepszego klubu. Potrzebował spadku żeby przejść do lepszego klubu, szkoda ze na koniec kariery w zasadzie.

1

@Sau_Ron Feather?

0

@Sau_Ron Teether?

1

@PatrychoO Wywierają presję niczym na Tebasie.

1

@Comentateiro A co jak jego syn to czyta?

3

@DLFCB I tylko Seaman mógł wpuścić takie coś (:

3

@DonMatteo901 To pewnie dlatego ta cześć do przebijania wieczka jest ostra. Producenci przez ponad 100 lat nas specjalnie oszukiwali. To na pewno to. Trzeba wpierw przebić wieczko, włożyć stroną giętką i potem pić tą ostrą stroną, logiczne.

0

@MrPGG Wszystko zrozumiem, ale jak ktoś może się nie czuć Polakiem mieszkając w Polsce? Pomijam obcokrajowców.

2

@Recha_0684 W 2026 też będą w Europie po nocach bo Mundial będzie w USA. No niestety, wszystkim się nie dogodzi.

5

Duet Węgrzyn - Michalik, nikt nie prosi, każdy potrzebuje.

7

0

@KrychaFCB Nie musisz iść do pracy, a jedynie możesz. To nie jest przymus.

3

@BorzyKrzys Presja niczym ta która Barcelona wywierała na Tebasie. Efekt będzie pewnie podobny.

3

@Kgorecki2500 No przecież pandemia zaczęła się w 2020.

4

@Chaoss A to teraz każdy jeździ nowym samochodem z salonu? Dalej będą używane spalinowe z produkcji 2034 na przykład.

0

@Transu96 Według mnie pozostanie Roberto nie wyklucza przyjścia kogokolwiek na PO, bo Sergi jak zawsze będzie zapchajdziurą na każda możliwa pozycję. Taki gość od wszystkiego. Nieistotne, że wszędzie zagra beznadziejnie, liczy się ze zagra.

0

Media