0

Nie wiem po co oni lecą do tego sędziego jeśli mamy var

0

Krychowiak potrafi celnie zagrać jakąkolwiek piłkę?

1

Lewandowski król

0

Krychowiak to nawet nie udaje, że jest 12 zawodnikiem Albanii.

0

Krychowiaka już należy pożegnać.

0

Lewy to się musi cofać do środka pola, żeby coś się ruszyło.

1

Boruc ma swoje lata, ale tego Nieszczęsnego wciąga dupą.

1

Szczęsny co w bramkę to wpada.

1

Brawo Lewandowski i Glik :D

0

@DonAndrzejos taka jak jego wartość sportowa w Barcelonie. Dobrze, że wypieprza. Oby nigdy tu już nie wrócił.

3

@dmcteam szluga w szatni na pewno.

30

Otwieramy szampana.

0

@vangoor nie, nigdy tu nie powinien trafić.

8

Jeżeli Laporcie uda się pogonić Pjanicia do Besiktasu to będzie zajebiście. On tu pasuje jak pięść do twarzy i nigdy nie powinien tu trafić.

0

@AmigoBlancos niewypał.

5

@Sysia11 nikomu nie wypada takie coś.

0

Ledwie odszedł i już strzela xD

0

Odegaard nic nie gra. Totalnie niewidoczny.

0

@Sysia11 nie. Był wypalony i dobrze, że odszedł.

35

Laporta podejmuje trudne decyzje, ale przy tym w miarę rozsądnie. Taki Bartomeu to 3/4 tych piłkarzy by oddał za pół darmo, a Griezmanna by wypożyczył i opłacał mu 50% pensji.
Szkoda jedynie, że Roberto, Pjanić i Umtiti dalej w klubie, ale oby na nich czas też przyszedł.

1

35

Jeżeli rzeczywiście Laporta zbił wydatki na pensje ze 105% na 65% to z finansowego punktu widzenia jest to mistrzostwo świata co on zrobił.

4

Z całym szacunkiem, ale po co?

0

@Deviler zależy na jakich warunkach.

0

@vangoor Ligę i Puchar Króla.

0

@FCB24 Xiaomi POCO X3

1

@szymonekk ja mam i sobie chwalę.

0

@LS taki nam los zgotował Bartomeu :)

0

@LS nie wiem, ale chyba się zgodzisz, że trzymanie ciągle tych samych twarzy pogłębsza zadłużenie?

7

Każdy wie, że dług wynosi 1,4 miliarda. Wy żyjecie chyba w jakiejś swojej bańce, jeśli myślicie, że my o cokolwiek powalczymy przez najbliższe kilka lat. Teraz jedyne o co walczymy to o przetrwanie i takie okienko jak to jest potrzebne. Ktoś tam wyliczył ponad 100 milionów zysku (uwzględniając sprzedaż Griezmanna oraz zmienne przy pozbyciu się niektórych zawodników) + oszczędność na pensji. W obliczu takiej sytuacji, gdzie KAŻDY wie, że Barcelona jest w dupie i musi sprzedawać (co z miejsca obniża wartość piłkarzy sprzedawanych), to zajebiście duża kwota.
Mi się to okienko podobało, jedynie bez sensu jest dla mnie przyjście De Jonga, no ale cóż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?