Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dembele dramat.
2
Dembele mocno odstaje w ataku Francji.
0
Świetny mecz do oglądania.
1
@Barwindg do dupy se natromb.
2
Karnego nie było, bo poza polem, ale że sędzia w ogóle faulu nie odgwizdał to już skandal.
3
Przed polem było. Nie ma karnego.
1
Bardzo mi się podoba gra Francji. Oby awansowali dalej.
0
Brawo Francja! Angole do domu!
5
Francja odsyła Angoli do domu i dzień mundialowy można uznać za udany.
0
@Peciak jaki trener takie transfery.
16
Debil pozostanie debilem.
https://x.com/_BarcaInfo/status/1601629388277092352
0
@Cvzx oby przegrali i zawinęli do domu.
2
@Ronin47 oczywiście, ale zamknięte głowy fanboyów primadonny tego nie przyjmą do wiadomości.
40
No i właśnie wywołał burzę xD
1
Szkoda, że nic nie zagrałeś na tym mundialu, bo nikt Cię nie będzie chciał i odejdziesz za darmo.
0
@MateuszGotowka99 i dlatego nie przepadam za Argentyną. Obrzydliwe pajace z wybujałym ego.
0
@Worny żenujące zachowanie.
1
@Przemek2323 jestem. Mówiłem parę razy, że odpadną w ćwierćfinale i niestety się myliłem.
0
@Roobo Van Gaal to wypaleniec i tyle. Marnował potencjał tej kadry.
1
Szkoda, ale przynajmniej Van Gaal odpadł. Zawsze coś.
7
Pierwszy raz trzymam kciuki na tym mundialu za Holandię. Nie zawiedźcie mnie.
0
@GeraltzKatalonii ale ten średniak trenerski ma farta, że Messi go nosi na plecach.
2
Oby odszedł po sezonie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FcBarcelonaFanMSN a kto to?
2
@ShawnC po tym jak nabrał w lato piłkarzy na swój projekt, a potem spadł do Ligi Europy, to raczej ten dar przekonywania prysł xd
0
Cristiano Ronaldo jest niewinny. Te wszystkie skandale wymyśliliście Wy, dziennikarze.
4
To teraz tylko zwolnić Xaviego i wracaj Lucho do domu.
0
Czyli jak powiedzieć "Messi nie wróci", nie mówiąc tego wprost.
10
"Panie Tebas, ja dzisiaj bez mikrofonu"