Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mixtape ja mam 3 zaliczenia i 3 egzaminy przed sobą, także niezły zapierdziel będzie.
6
@Emhyr kwestia głowy raczej. Widać, że jest nieco zblokowany mentalnie.
14
Raphinha nie jest tak zły jak go tutaj malują. Uważam, że krytyka wobec niego jest zbyt duża i nieadekwatna do prezentowanego poziomu gry.
0
@Emhyr ciekawe na jak długo będzie mu się chciało tam grać i po jakim czasie się odbije od kolejnego mocnego klubu. Piłkarz na poziom takiego Lyonu, nic więcej.
0
@Encore jakbym miał być trenowany przez farmera, to też bym poszedł do Evertonu.
2
@Pawel13sz nie no odleciałeś akurat. Czy lepszy sprawa dyskusyjna, raczej tak, ale na pewno nie 3 razy.
59
Tebas zrujnuje te ligę. Jeden Bartomeu odszedł, ale pozostał drugi i to jeszcze zarządzający całą imprezą.
2
@MesQueUnClub96 ojciec po remisie Liverpoolu Ci krucjatę w domu robi?
9
@Rust_Cohle no jest nadzieja na umocnienie się w środku tabeli.
1
@Derean no i teraz zatoczył piękne koło i marnuje potencjał takiej kadry. On w 7. sezonie każdą drużynę zniszczył.
3
Liverpool jak nie zwolni hamulcowego siedzącego na ławce trenerskiej po sezonie, to wróci do bycia średniakiem.
4
Bierzcie nawet za 10 i zapomnieć o tym placku.
12
Liverpool - Chelsea to taki pojedynek ślepego z głuchym na wózku.
3
@talizmo @takisobiektos ma to sens. Barcelona tak z Umtitim robiła rok temu.
0
Właśnie spojrzałem na tego Mudryka i Transfermakt pokazuje, że ma umowę do 2031 roku. Pierwszy raz widzę, żeby jakiś klub podpisał kontrakt z piłkarzem na 8 lat.
6
@Medium to znaczy, że trzeba jeszcze zrobić 40 w tym oknie.
1
Komentarz usunięty
1
Jest jakiś piłkarz, którym smerfy się nie interesują?
47
Pięknie poddymione xD
18
To jeszcze tylko Bartomeu zapakować do pierdla.
1
@Lionel_Messi10 nic nie zrobi, bo Messi zostaje w PSG. Co do Aguero nie ma to większego sensu.
0
@Kitek1640 solidny. Dogadam się.
6
@Deviler czyli jednak Michał Probierz.
2
@Sinirsey Alemany. Zubi miał zupełnie inny komfort pracy.
5
Absolutne rozczarowanie ten gość. Narobił nadziei, ale absolutnie się tutaj nie odnalazł. Wygląda na to, że to jest max solidny zawodnik i nie ma w tym przypadku, że tylko w Lyonie i PSV był wiodącą postacią. Odbił się od United, teraz od nas. Dobrze, że odchodzi.
0
@Kidd Conte już nic nie zbuduje. On w drugim sezonie niemal zawsze niszczy drużynę.
5
@Kapitan hawk jeden sam się dał złapać pod postem.
0
@Ptasior ich miejsce jest poza pucharami. Chyba, że pogonią Conte przed końcem sezonu.
8
Geniusz taktyki robi robotę.
0
Ciekawe kiedy Conte poleci.