1

@MesQueUnClub96 prawda jest taka, że te gamonie powinny 3:0 pyknąć tych farmerów nawet bez trenera.

2

Jeżeli trener im nie powiedział w szatni "Panowie, mecz jest wygrany, miejcie wyjebane na granie, to 2:0 się samo dowiezie", to jego bym najmniej winił za ten mecz.

6

@Marcelinho99 w sensie, że będzie strzelał i asystował?

9

Brawo dla Mołdawii!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najważniejsze, że Mateuszek premię dał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Jesteśmy nieprawdopodobnie ch*jowi w piłkę nożną.

6

A ludzie się śmiali z Santosa jak mówił o Mołdawii. Chłop wiedział z jakimi plackami ma doczynienia XD

0

Tak, skończył się.

14

Ile jeszcze można pieprzyć te same bzdury o Neymarze?

1

@Esteban_ Luuk de Jong również.

6

@Rust_Cohle właśnie zaraz wjedzie z tekstem, że z ogórkami to nagle strzela xD

2

Dobre wykończenie.

5

@MesQueUnClub96 nie każdy ma taki zajebisty sprzęt jak Ty.

0

Chodzi piłeczka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Gracek10 jeśli się tak skończy, to obrzydliwe zachowanie Suareza.

2

@Deviler od 2019 roku to tak średnio co lato wraca.

7

Niech ten Neymar już nie wraca. Ileż razy można wracać.

21

Ale w 2040 roku to już na pewno wróci za sprawą Prawa Webstera.

1

@macio_944 dla mnie ten gość już od dawna powinien być odstrzelony. Nie daje nic szczególnego, a w dodatku jak jest na boisku to czuję niepokój w jego sektorze i absolutnie mnie nie przekonuje argument, że tacy piłkarze na ławce są potrzebni. Do czego on jest potrzebny? Gdyby był solidnym rezerwowym i dawał spokój, wchodząc na boisko to bym zrozumiał.

0

@abram3k a ja nie, bo robi syf w szatni. Chyba, że na wypożyczenie, ale w żadnym wypadku transfer.

24

xD


0

Kai Havertz czy Alvaro Morata na 9?

2

@MesQueUnClub96 pewnie dlatego, że do sierpnia i tak tego świadectwa nie zobaczysz. Szykuj się na poprawkę jeśli nie chcesz kiblować.

16

Szkoda, że idzie do tego pseudoklubiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?