0

haha real dostał brame:D

0

teraz tylko czekac az wejdzie ney :D

0

Musieli go faulować inaczej by ich wkręcał w murawe :)

0

Jak dobrze że go Barca nie kupiła ;D!

0

Bardzo dobrze , Alexis pokaże co potrafi ! Ten rok będzie barcy !

0

może coś z niego będzie:)

0

są potrzebne zmiany :(

0

KOCHAM BARCELONE

0

w tym i w poprzednim meczu Alexis pokazał że jednak coś potrafi ;) ja w to nie wątpiłem !

0

To jest właśnie liga mistrzów.. emocje ... Barca jazda z makaroniarzami !

0

Hummels- tak , Agger - nie !

0

prośba :) mógłby ktoś napisać mi wiadomość z programami na którym będzie transmisja ? proszę o prywatna odpowiedz do mnie :) z góry dzięki

0

szkoda że real z takim składem wychodzi ;/ Potem będą gadali że barca wygrała bo real zagrał rezerwami :)

0

dobrze sie zachował :D

0

wygramy!

0

Deulofeu strzela. To dobry znak :D

0

Messi jest bezcenny !

0

Szkoda że odgwizdał spalonego .. tak messi miałby już 22 piłki :D!

0

Laser Mesjasza nie powstrzyma :D

0

301 bramek... a taki młody :D to jeszcze nie koniec!

0

Sakho lub Hummels!

0

Oby nie reina!

0

Valdes jeśli chce udowodnić że w innych klubach też cos wygra to arsenal odpada

0

mam nadzieje że chociaż z Granadą Alexis pokarze że umie strzelać :)

0

nigdy nie byłem ale na pewno będę i to nie raz :)

0

kozackie zdjęcie ;d

0

moim zdaniem Sakho albo Hummels : >

0

Mam nadzieje że to on za kilkanaście lat będzie kierował barce po kolejne trofea. Nie oddamy naszego skarbu !

0

Propsy !

0

Alexis jeszcze pokaże co potrafi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?