O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna , Koszykówka , Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Alexis,Messi, Neymar,Adriano
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006 Roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4882
  • Liczba komentarzy 62
  • Polecenia 4

Komentarze

0

To nie ta barca jaka chcialem :(

0

Nudny ten mecz..

1

Atak dzisiaj słabo, mam nadzieje ze neymar zrobi robote

0

Munir wykończenie niczym Messi jak wchodził do składu Barcelony :)

2

a Luis grał na skrzydle ;/

Zobacz wszystkie

2

a Luis grał na skrzydle ;/

1

Atak dzisiaj słabo, mam nadzieje ze neymar zrobi robote

1

może i forma jest ale któraś drużyna z naszej Polskiej Ekstraklasy lepiej by zagrała niz ten Leon ... wybrali by kogoś lepszego, wolałbym żeby było 1:0 z kimś dobrym niż 5:0 z taka drużyną ...

0

w tym i w poprzednim meczu Alexis pokazał że jednak coś potrafi ;) ja w to nie wątpiłem !

0

z ogórkami widać a przyjdzie sezon i pewnie tego zabraknie hehe :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?