31 sierpnia 2014, 20:35
0
To nie ta barca jaka chcialem :(
31 sierpnia 2014, 20:18
Nudny ten mecz..
31 sierpnia 2014, 20:01
1
Atak dzisiaj słabo, mam nadzieje ze neymar zrobi robote
24 sierpnia 2014, 23:30
Munir wykończenie niczym Messi jak wchodził do składu Barcelony :)
18 sierpnia 2014, 22:36
2
a Luis grał na skrzydle ;/
18 sierpnia 2014, 20:59
może i forma jest ale któraś drużyna z naszej Polskiej Ekstraklasy lepiej by zagrała niz ten Leon ... wybrali by kogoś lepszego, wolałbym żeby było 1:0 z kimś dobrym niż 5:0 z taka drużyną ...
12 marca 2013, 22:59
w tym i w poprzednim meczu Alexis pokazał że jednak coś potrafi ;) ja w to nie wątpiłem !
18 sierpnia 2014, 21:02
z ogórkami widać a przyjdzie sezon i pewnie tego zabraknie hehe :(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
To nie ta barca jaka chcialem :(
0
Nudny ten mecz..
1
Atak dzisiaj słabo, mam nadzieje ze neymar zrobi robote
0
Munir wykończenie niczym Messi jak wchodził do składu Barcelony :)
2
a Luis grał na skrzydle ;/
2
a Luis grał na skrzydle ;/
1
Atak dzisiaj słabo, mam nadzieje ze neymar zrobi robote
1
może i forma jest ale któraś drużyna z naszej Polskiej Ekstraklasy lepiej by zagrała niz ten Leon ... wybrali by kogoś lepszego, wolałbym żeby było 1:0 z kimś dobrym niż 5:0 z taka drużyną ...
0
w tym i w poprzednim meczu Alexis pokazał że jednak coś potrafi ;) ja w to nie wątpiłem !
0
z ogórkami widać a przyjdzie sezon i pewnie tego zabraknie hehe :(