0

To nie ta barca jaka chcialem :(

0

Nudny ten mecz..

1

Atak dzisiaj słabo, mam nadzieje ze neymar zrobi robote

0

Munir wykończenie niczym Messi jak wchodził do składu Barcelony :)

2

a Luis grał na skrzydle ;/

0

miałem kupić sobie koszulke Barcy w tym roku ale przez to BEKO zdecydowanie jej nie kupie:)

0

z ogórkami widać a przyjdzie sezon i pewnie tego zabraknie hehe :(

1

może i forma jest ale któraś drużyna z naszej Polskiej Ekstraklasy lepiej by zagrała niz ten Leon ... wybrali by kogoś lepszego, wolałbym żeby było 1:0 z kimś dobrym niż 5:0 z taka drużyną ...

0

nie mogę się doczekać :D

0

Ciekawe jak to będzie mieć 3 najlepszych napastników :D oby współpracowali!

0

Kiedy potwierdzili odejście chilijczyka już wiedziałem ze luis przyjdzie:) szkoda alexisa ale suarez tez jest doskonałym piłkarzem. Mam nadzieje że pokaże na co go stać ;D

A teraz czytam wasze komentarze i śmiać mi sie chce! Nagle wszyscy go po lubili !

0

dajcie link co nie scina

0

dzieki!

0

nie mam tv w pokoju na kompie chce obejrzeć

0

dacie jakiegos linka ?

0

City dalej bez doswiadczenia w LM

0

Koniec pojazdow na alvesa?

0

ADRIANO KOZAK Z TYMI BRAMAMI!

0

pomyślcie troche czemu tak mało ludzi !!! anie gadacie głupoty, jest środek tygodnia mecz jest o 22 ludzie nie maja tak czasu jak wy ! w dodatku pogoda nie sprzyja . Ogarnijcie sie

0

Pedro i Neymar popisali sie trzema golami w meczu to Alexis tez pokazał że potrafi ! Zawsze w niego wierzyłem, Dzieki Alexis jestes WIelki!!!!!!

0

BArdzo fajne te koszulki wyjazdowe :) ale ku*** jak pechowe !

0

nie ma miessiego wiec neymar i alexis znowu zrobią show i rozbiją granade!

0

ale song jest wielki :D

0

Ney znowu kartka xD

0

czułem to!

0

hahah messi zszedł

0

messi i villa nawet nie gadali :D

0

poda ktos link do meczu bo nie zaplaciłem rachunku i mi wylaczyli ?

0

poda ktos link do meczu? bo wyłączyli mi nc+ bo rachunku nie zapłaciłem :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?