0

@bartulek98 nie zgodzę sie, ostatnio Copa America było ciekawsze niż Euro, więc akurat te gorsze na papierze reprezentacje mogą być ciekawsze do oglądania

0

Przez te clickbajtowe tytuły redakcji nie mogłem znaleźć informacji o jego kontrakcie wpisując nazwisko w wyszukiwarke na stronie xD znalazłem to przez google. Good job @Redakcja
Swoją drogą ktoś wie jaka ma klauzule?
https://www.fcbarca.com/132679-oficjalnie-kolejny-wielki-talent-barcelony-podpisal-kontrakt-z-klubem-aktualizacja-17-42.html

0

@gumaz kiedyś się nie bałem burzy, ale jak byłem świadkiem uderzenia pioruna w przystanek autobusowy to nabralem respektu

1

@Soetie tych meczów bylo kilka i tyle key passes

3

@Comentateiro oni już na ostatnim mundialu byli dobrzy

4

Ciekawe co będzie z Rashfordem, bo jednak szkoda by go było stracić, liczby miał dobre

1

@Laminedependencia skąd to info

6

@Luciano99 nie mówiłeś że masz dziecko


0

Chce ktoś kupic?


5

A wy jakie byście wybrali zdjęcie na karte?


0

@Laminedependencia nie, bo to mały cham

2

@norbi77 biały kaftan = biała koszulka

0

@Encore boję się że będziemy żałować po mundialu, że nie wybraliśmy innego Ananasa

5

@Pedri16Future six seveen

0

@FcPortoFan1999 z LM może mu się trochę zejść xD

2

Yamal w wieku 19 lat może być mistrzem Europy i Świata

2

Potężna Espania


1

@BojanKriKicz to wyznanie miłości czy jak?

0

@clyde mi to był pies potrzebny jak byłem dzieckiem, wtedy to byla frajda. W dorosłości mi to psiarstwo minęło i nie wiem po co ludzie się decydują na psy

0

@July_6_BcN w Afryce

0

Ale śniegu napadało

0

@Agrafka ta, jak sobie wywalczy skład

0

No tak średnio


12

@Comentateiro on nie jest z akademii, od tego zacznijmy

0

@Laminedependencia może być dobry, ale czy dostanie szanse

11

Raphinha zadryblowal wow

1

@michaleu Edek nam się połamał i nie ma co oglądać

0

@Comentateiro no tak bo są dzieci głupie mądre tak jak i dorośli. A wychowanie ma duże znaczenie, bo niektórzy dzieci hoduja. A nie wychowują i pewnie w przypadku tej pijaczki tak było

1

@Comentateiro nie mam dzieci, ale sporo młodszą siostre czy dzieci z rodziny, które mają rozum bo są dobrze wychowywane. A jak rodzic ma w duoie i na wszystko pozwala dzieciom to inna kwestia.

1

@Dankho94isback bo tępi rodzice nie wychowują dzieci i te nie wiedzą, że to niebezpieczne. Jest wielu debili z dziećmi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?