0

@lucca87 na razie, daje liczby, ale jego gra przez większość meczu nie powala. Sezon temu tak było z Ferranem, skrzydłowy bez szybkości bez dryblingu, ale stał gdzie trzeba, trafiał, co trzeba. Przestała go szukać piłka, nie daje nic na skrzydle i tak jest z Rafą, na razie ma swoje liczby, ale ja ciągle uważam, że to nie skrzydłowy na miarę Barcelony. Zacząłem kibicować Barcelonie przez Ronaldinho, później był Henry, Messi czy Neymar na skrzydle. Jakbym chciał oglądać tartak, to bym kibicował Atletico...

0

@lucca87 szkoda, że przez 85 minut, nie da się na niego patrzeć, to taki skrzydłowy, bez dryblingu, bez szybkości i świętem jest jak uda mu się kogoś przejść w polu karnym. On powinien grać na jakimś ofensywnym pomocniku, bo jedyne co ma, to podania.

0

@lucca87 statystyki ma dobre i tu można postawić kropkę.

1

Można dyskutować, czy to było poza polem karnym czy w jego obszarze - ostro? Można dyskutować, tylko trzeba linie pola karnego tak o 2 metry powiększyć... hipokryzja. Szkoda, że Lewy jest w dramatycznej formie, bo jakby im dwie na początku wsadził, to by tak nie szczekali.

0

@Mow_mi_Douglas chyba po to Balde odpoczywał, żeby z tym mocarnym Cadiz jednak zagrać od 1 minuty :D

0

@Cochise jeden i drugi tragiczny.

0

@Cochise ooo obrońca Rodaka przyszedł... Panie Apacz, to wina pewnie Varana, że tak szybko wrócił i wyczyścił Roberta po podaniu de Jonga? A nie czekaj, to przyjęcie Twojego pupila zabrało nam gola...

0

@Mow_mi_Douglas z 3 razy miał całe pole karne dla siebie i 3 razy nic z tego nie zrobił. Powinien wchodzić tylko na podmęczonego rywala.

1

@Zoker ja nie rozumiem, po co wszedł Roberto za Pedriego. W sumie wszedł jeszcze w 1 połowie, a ja go z żadnej akcji nie pamiętam czy, to w obronie czy ataku. Już wtedy Xavi powinien wpuścić kogoś na lewe skrzydło. Wybór 11 przemilczę, bo szkoda się denerwować.

0

@talizmo zagłębiony jesteś w sprawę fest, a nawet nie wiesz, czy to jego syn czy brat, a pod każdym newsem, o tym piszesz swoje dyrdymały. Jesteś naprawdę tak ograniczony umysłowo?

0

el mundo wyłączny dostęp... jest 2023 i jakoś nie widzę Barcy w sądzie w tej sprawie. Ciekawe co jutro gazety wymyślą.

2

@Martwy widziałeś jaki był zły po faulu? Albo ogarnął, że nie zagra, albo, że tak musiał zdobić

3

@BulaKG Lewy nie potrafi dalej przyjąć piłki, a Kessi widmo.

0

@barcelonaLM na Cadiz może wróci, ale czy na ManU dojdzie?

1

@barcelonaLM zagra

19

Przecież jeszcze Dembele z Niemcami był faulowany na karnego, ale u nas serio chyba musi komuś nogę oderwać, żeby karnego dali.

0

@KobeFR Eric, Roberto, Kessi i de Jong w pomocy? To jakiś top speed 25 km/h nie róbmy ManU autostrady, trzeba wyjść 4-3-3 albo i nawet dać wszystkich napastników Ansu na lewe Rafę na prawe Lewego na 9 i Ferrana za nim, który wymienia się pozycja z Ansu, z tyłu w pomocy Kessi i de Jong może mega ofensywnie, ale na pewno lepiej niż z 4 pomocnikami

0

@xavi890 gość zrobił centrostrzal, bo to potrafi i w końcu dorzucił dobrze z różnego, chociaż i tak nawet w tym meczu wrzucał piłkę jak pokraka, nie ma dryblingu, jest wolny, dał się zrobić jak dziecko w akcji bramkowej i sam takich sytuacji w meczu miał kilka w polu karnym przeciwnika, ale co najwyżej potrafił wywalczyć z tego różnego. No kurde skrzydłowy na miarę Barcy, taki Henry czy Neymar w top formie w Barcelonie. Ja nie wiem co tu ludzie biorą.

0

@La Pulgaa ani razu nie wyszło mu wbiegniecie w pole karne, a miał takich sytuacji kilka...

1

@Gomess Roberto to na PO bo musi Kounde odpocząć, bo wali gafy i gra wszystko od deski do deski

0

Roberto, co on robi w klubie? W pomocy jest tragiczny, na po też.

0

Niby Rafa ma liczby, ale ile razy on wbiega w pole karne czy gra 1na1 i nic z tego nie ma, to jest masakra. Skrzydłowy top robi z tego 10 goli i asyst lajtowo

0

@AduŚ07 spokojnie już w weekend wypuści podstawową 11 bo mamy ciężki mecz ;)

1

Żeby Xavi wpuścił od razu skrzydłowego za Pedriego, a nie Roberto, który znikł na cały mecz, to mogłoby być inaczej...

0

W rewanżu 3:0 i tyle po LE

3

Dobra 9 w Barcy miałaby już dziś dwa gole, a Lewy ma zero

0

@Encore on już przed mundialem był inny, tyle że udawało się glowe czy nogę dołożyć

1

@Roobo no to co mu de Jong posłał, po błędzie ManU to średniej jakości napastnik by zdążył przyjąć, obrócić się, zapytać w który róg i uderzyć, on na przyjąć się już wyłożył ????

0

Nam brakuje dwóch skrzydłowych, żeby coś ugrać, nie wiem dlaczego Roberto, a nie ktoś na lewo skrzydło?

1

@Technik Dembele z jedna noga lepiej kiwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?