Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O znowu cały weekend leje, a to nowość
2
FC Barcelona to definicja rozrywki sportowej
A Rash widać ze skillsy ma i powoli się one budzą
7
Ten Fort trochę taka panienka
2
Nie ufam Ronaldowi Araujo
0
@Ku84fcb Paulo Dybala
2
W zime deszcz leje i w lato też leje xD
0
@VinDiesel A ok bo zdziwiłem się że wszedł z ławki i zszedł
0
Rashford z kontuzją już zszedł czy co się stało?
2
Yamal przywalił melanż jak Grealish i też stracił umiejętności xD
0
Leci to meczysko na jakims rakuten tv czy coś?
22
@KacperVEB Chyba raz miał sytuację, że się upił i na treningu nie stawił, ale no kolega już tu narracje alkoholika buduje w poście xD
1
@ViscaelBarca2007 Już tylko zjazd do Benfici mu został jak się zgodzą albo araby
0
@ViscaelBarca2007 Niby ta ale wiesz na początku coś tam gral, nic nie straciliśmy
19
Największy plus biedy barcelońskiej jest taki że teraz przychodzi się tu grać w sporej części dla sportowej ambicji, wiecie coś żeby tam jeszcze pokazać jak Auba kiedyś xD
0
@marcin62 Czuje jakąś postępową historię xD
4
Ten Fati to niezła chrząstka w salcesonie historii numeru 10
3
@MichuZ44 o czyli będzie tryb ping pong dla spoconych z futa i inny gameplay do wybrania pod karierę? XD
9
Jak LFC jeszcze Isaka zgarnie to będzie mocno
0
@Encore Ciśnięty Rashford wcale gorzej nie wypada xD a w sezonie 22/23 strzelił 30 bramek
0
Pan Deco musi zniknąć
0
@tomek8756 w końcu piękna pogoda
8
Jakbym miał tyle floty co Lamine to pewnie też na 18 zatrudniłbym karły żeby postrzelać nimi do tarczy jak w wilku z wall street xD
1
Ten Delap widze skillowo podobny do Jacksona
2
@Adran360 najlepsze jak tu jakiś typo pisał, że są mocniejsi od Barcy Guardioli bo idą po 7 pucharów czy coś xd
2
Buc portugalski xD
0
@blakkudium adidas też xD zobacz koszulkę romy i te szarą wyjazdową realu
1
@partymaker w końcu dobre cięcie a nie irokez z 2010 roku xD
0
Łysy madryl marciniak
2
Jestem pewny że oni im odpuścili w drugiej połowie jak patrzę na te akcje xD
1
@APTAPT nie no tyle to nie