O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1671
  • Liczba komentarzy 37
  • Polecenia 126

Komentarze

0

Na ten moment? albo Bellerin albo Roberto na rezerwe i trzeba rzeczywiście się jakoś wzmocnić, Balde jeżeli dotnie w tym sezonie, to zostaje do podstawy - znowu albo Alonso albo Alba

22

Uciekło chyba gdzieś oznaczenie o zawodniku meczu?

0

Dałem "bardzo dobrze", a nie znakomicie tylko dlatego, bo uważam że inne kluby za niektórych z naszych graczy zainkasowałyby więcej pieniędzy. Vide Aubameyang, który pokazał się z niesamowitej strony i pokazał, że nadal ma to coś ponad miarę. Odchodzenie za darmo bądź co bądź graczy nienajgorszych i młodych takich jak Puig albo Mingueza, to lekka klapa. Aczkolwiek rozumiem, że z opcjami wykupu tutaj pewnie bardziej chodzi o pewną formę "wypożyczenia" i zwolnienie płac.

0

Dobra, to ja im proponuje w takim razie układ:
7,5 miliona euro + Marcos Alonso za Depaya.

0

@Criss18Barca o, hej, to tak samo jak inteligencja i postrzeganie świata nie idzie w parze z doświadczeniem zawodowym.

Zobacz wszystkie

31

Powiem tyle - w tym sezonie po raz pierwszy mocniej uwierzyłem, że mógł być warty tych 100 baniek. Po raz pierwszy też jest mi szkoda, że może - i nie zanosi się by było inaczej - odejść.
Piłkarz, który jeśliby przez ostatnie lata miał lepsze szczęście do omijania kontuzji + był bardziej zdyscyplinowany, byłby dzisiaj wymieniany w jednym rzędzie z Mbappe.

27

"XD" to za mało by wyrazić mój nastrój teraz.

26

Ocena Rafinha zarówno śmieszna jak i dla nas niestety smutna XD

22

Uciekło chyba gdzieś oznaczenie o zawodniku meczu?

4

Z jednej strony wiem, że zasługuje na takie zarobki, z drugiej jednak mam ciągle z tyłu głowy słowa Messiego, że do City nie szedłby dla pieniędzy. Skoro tak kocha klub i chce lepszego projektu sportowego, to samo jego zejście z części zarobków daje pieniądze na płace dla solidnego/bardzo dobrego piłkarza. To jest takie granie głupiego - niby chce tego mitycznego "projektu sportowego", ale sam jest też pośrednio (oczywiście ogromny procent problemów obecnego składu jest spowodowany przez nieudolność zarządu) blokadą dla wzmocnień.