0

Ale amatorka w Sociedad

3

Ale soczyście uderzył.Piękny gol na 3;2.
https://x.com/browlstopkb/status/1835018268643356815

1

@macio_944 Ogólnie jak prześledzisz ostatnie 10 lat Realu ostatnie to oni nigdy nie byli dominującym zespołem.Tam indywidualnosci zawsze robiły robote.Tu strzeli Ramos,Bale,Ronaldo i Bellingham cyk.Tam mało jest jakosci druzynowej.

0

@MesQueUnClub96 Puchacz dzisiaj uciszył Bayern przy 1:5

1

Bournemouth dominujące Chelsea za 12321321 milionów.Pięknie wisienki dzisiaj grają.Brakuje jedynie potwierdzenia na wyniku a karnego przecież zmarnowali.

1

@Kapitan hawk Ty masz czasami tak dziwne typy

0

Słuszny karny i cały Real.Niesamowite jest grać tak srednio i wygrywać.

1

Dembele i Barcola fajnie sobie grają w tym PSG.Lige pewnie znowu siekną ale w LM to będzie za mało.Do tego granie tym Asensio na 9 to chyba Lucho musi bo się udusi.

3

2

@macio_944 Mam bramke Kyliana wiec kto wie

1

Kursik na Liverpool 1.25 na podbicie

0

@Sysia11 Kane jest mocarnym piłkarzem ale bez sukcesów drużynowych.To jest idealny napastnik dla każdej druzyny.W zasadzie jest kompletny.

1

@mekston Warunki fizyczne dużo ułatwiają.Zresztą często widac jego siłe gdzie on na luzie przepycha wszystkich.

10

@Sysia11 Raczej nie.Aguero grał w świetnym City i nie kręcił takich cyfr.

4

@MesQueUnClub96 Prędzej Haaland zaliczy mecz bez bramki niz Hansi odbuduje Fatiego

7

Ten moment kiedy wygrywasz złotego buta we wrzesniu


0

@MesQueUnClub96 Czyli Haaland strzela tylko dlatego ze gra w City XD

0

@MesQueUnClub96 No dlaczego on nie moze nabijac bramek na ogórkach?

2

@MesQueUnClub96 Jesus i Aguero grali w City i nie strzelali tyle co Haaland

3

@Xaviball To czemu inni nie moga strzelac tyle co on,przeciez tez graja z ogórami

0

@MesQueUnClub96 Bo City to najlepszy zespół ostatnich hmm 5 lat?

8

Nie da sie miec lepszego początku sezonu


0

@mekston A obecnie PL jest najsilniejsza

3

@MesQueUnClub96 Liga farmerów XD

1

@Szmulek @MesQueUnClub96 Premier League to najlepsza liga i to nie podlega dyskusji

1

Jakby Haaland pobił rekord Messiego bramek w lidze grając w Premier League...

4

Wybitna jednostka.Można mówić ze ma czasami problemy z lepszymi rywalami ale właśnie dzięki Haalandowi City ma pewną lige.Maszyna do strzelania bramek.


0

@mordini123 Mam wrazenie ze z ta Holandia caly czas gramy XD

1

@mekston Swietne kwale Charles'a

2

@MesQueUnClub96 Oli lepszy niz Lando

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?