Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Póki Sinner nie ugra szlema na innej nawierzchni niz twarda bede uznawał Carlitosa za lepszego tenisiste.Musi Włoch pokazac coś więcej na Wimbledonie i Garrosie.
1
@mekston Zverev ugrał arcyważny mecz
6
@mekston @MesQueUnClub96 Novak nie chciał przyjechać więc Carlitos wziął to na siebie.Waleczne serce Hiszpana.
0
@FcPortoFan1999 Stefanos wygrał swój mecz więc na +
3
Świetny Carlitos.Shelton i Fritz ograni a i debelek dzisiaj solidny.
1
Carlitos łamie Taylora i cyk gem po mecz
0
Chłopaki już sobie 5 godzin grają w cs'ka a szykuje się piąta mapa.Piękny dzien kanter strajka.
3
Poirytowany wiking.
1
@mekston Naprawde trudne sa takie zagrania a to wszystko robione z taką łatwością.
5
Ależ pięknie to zagrał.Z klasą. @mekston @barcelonaLM @agaFCB
6
Lewy jaki start sezonu.Nowy trener nowy Robercik.
0
@norbi77 Ale to zolta chyba za wybicie pilki a nie za faul
1
Nawet jesli nie za faul żółta to cyk za wybicie piłki
1
@Kamiloza91 Za to że jest najbardziej utalentowanym młodym brazylijczykiem obok Savio
0
@Gibbon_FCB Raphinha w ich wieku nie istniał w futbolu
0
Savinho,Endrick...brazylijski futbol będzie lepszy.
4
Znowu Haaland nabija bramki na ogórkach.Ten Arsenal... @mekston @MesQueUnClub96
4
@barcelonaLM @Popitek12 To chyba Al-Nassr
0
@Pawlak1992 AJ jeszcze będą ciągnąc po galach bo to bomba marketingowa ale to już nie jest ten sam Joshua co kiedys.Ale sama walka fajna.Dub mega się pokazał.
6
Ale mu wypłacił
https://x.com/Haduuuucken/status/1837604576821641661
1
Co to było wtf XD,AJ na deskach i po bitce
0
Nie no to musi byc koniec,AJ na kolanach
0
@Pawlak1992 Ale i tak bedzie ciezko to wytrzymac
4
Ale AJ wyłapał bombke.No niezły poczatek.
1
@Pawlak1992 AJ kolejne KO i powrót wielkiego Antka
1
@mekston On jest mocno pod formą strzelecką.Ma dobre sytuacje ale się wstrzelić nie moze.Ciekawa bedzie rywalizacja o krola strzelcow z Lewym,Viniciusem i moze hmm Yamalem?>
0
@neymar77 Ciekawy przepis
0
@Roobo Cwiakala podobno kibic Barcy
0
@mekston Vini ma bramke w tym meczu wiec pewnie dlatego oddał
1
Mbappe co nabija króla strzelców z karnych xd @mekston