Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Co zawiodło na Wimbledonie 2023 i 2024
1
@mekston Mecze Carlitosa z Sinnerem sa produktem ekskluzywnym wzgledem tego co obecnie jest w tenisie
1
@MesQueUnClub96 No tak ale nie wiem w jakim miejscu bedzie Alcaraz za 5 lat tenisowo
0
@MesQueUnClub96 Nic ciekawego by tu nie bylo.Triple H gorzej returnuje niz Zverev
1
@mekston Zapomniałem o nim
0
Shelton najlepiej zagral z Sinnerem tzn chociaz potrafił returnowac
1
@MesQueUnClub96 Wole porównanie Novaka i Alcaraza 21 letniego niz Alcaraza 21 letniego i Serba 38
0
Tommy Paul w sumie gdyby byl bardziej clutch to pewnie wyrzucilby juz Sasze w ćwierćfinale
2
@michal26 I tak wieksze szanse ma z Carlosem na maczce niz z Sinnerem na hardzie
1
Moze na Garrosie sie Zverev odkuje i wygra.Tam paradoksalnie ma najwieksze szanse bo to jego ulubiona nawierzchnia.
1
Indian Wells Alcaraz vs Sinner.Czekamy.
0
I wybierz mecz turnieju na tym Aus Open.Wybitnie ciężki wybór.
1
Sasza Zverev dzisiaj jak Triple H w swoim prime.Nieźle serwuje ale na returnie nie istnieje.Jannik ma bardzo dobry serwis ale w tym meczu Sasza nawet nie jest blisko przełamania.
2
@partymaker Na hardzie serwis robi 80% roboty a to jest najsłabszy element Carlosa
0
@FcPortoFan1999 Alcaraz mial bilans 3:0 z Sinnerem w 2024
1
Ciężko bedzie wygrać z Sinnerem na hardzie.Moze Alcaraz przy dobrej dyspozycji dnia bo on potrafi grac z Włochem.Medvedev jak nawróci sie tenisowo to moze cos zrobi.Reszta raczej jest bez szans.
2
Lepszy tenisista prowadzi w tym meczu.Czegos zawsze brakuje Saszy.Szkoda jesli to sie skończy tak szybko.
1
Sinner pewnie idzie po 3:0.
1
@mekston No Carlos ma najgorsze podanie z top5 rankingu i pewnie wie o tym
0
@mekston Jeśli szybko skonczy sie ten final to wielki zawód tym Aus open
0
@mekston Sasza jest troche zbyt bardzo przewidywalnym tenisista.Zabierzesz mu serwis i jest problem
3
Brakuje w tym finale Triple H i jego magicznych zagrań z głębi kortu
1
@barcelonaLM Napewno będą kolejene próby bo wszyscy moi znajomi juz obejrzeli i zostalem ja takze no
1
@adamek20151 Jeszcze nie oglądalem tzn były próby ale odpuszczalem
2
@macio_944 W sumie nie wiem skąd się to bierze.Ja tam jestem osobą która po prostu życzy dobrze drugiej osobie.Życie jest za krótkie by być zawistnym człowiekiem.U nas jak cokolwiek osiągniesz to odrazu jestes mieszany z błotem.
5
@macio_944 Tez Polska jest niestety narodem ktory jest przepełniony nienawiścią i obłudą.Straszne ale tak jest.
8
@JimMorrisonFCB Zawsze mam wrażenie że najgłosniejsi sa ci co najmniej robią ale tak to juz jest.
11
Ale szkodnik ten Owsiak
1
@JimMorrisonFCB Znaczy chodzilo mi z Palmerem ale jak zobaczysz na sofascore to az tak duzej roznicy nie ma
0
@JimMorrisonFCB Niby tak ale jak zobaczysz heatmape z tego sezonu to bardzo podobne strefy co Pedri