0

@kamiVeB Dallas ma mega potencjal ale ten potencjal poznamy dopiero w next sezonie niestety o ile Kyrie przedluzy kontrakt

1

@kamiVeB Mavs jeszcze wyrzuca Suns z play in

4

Nie wiem czemu Probierz większość pytań odbiera za atak.Ciężko czasami się tego slucha.

0

@Lionel_Messi10 Finlandia musialaby wygrac z nami dwa mecze a oni ledwo Malte ograli

0

@Stinger_ Finowie to nie wiem czy zrobią chociaż remis u siebie

0

@Criss18Barca Nie no drugie miejsce wiadomo ze tu zrobimy.Pytanie w jakim stylu.

3

@FcPortoFan1999 Ale Oskar z ciebie dziś zartownis

1

@mekston Trofea się wygrywa obroną

3

Mimo ze jestem Polakiem to trochę chcialem by Malta im wje#ala jedna dla pokory

0

@mekston Fonseca wygra tak czy nie

1

@July_6_BcN Mam zdj z nim i w sumie to jeden z moich ulubionych sportowców.Szkoda ze odchodzi do Turcji.

1

@Eklerek 10 podwójnych Coco

1

Mecze Polaków oglądają tylko Polacy i fani Lewego zza granicy.Taką Gruzje to aż przyjemnie popatrzeć jak grają.

1

@July_6_BcN Tomek to szef

0

@FcPortoFan1999 Oczywscie ze dla nas jest istotne zeby na tych turniejach być

1

A Harry Kane dziś gra z Łotwą na Wembley.Prawdziwy kapitan

0

@Pixelo Oczywiscie ze Lewy to zmienia

0

@FcPortoFan1999 Na dnie to będziemy jak turnieje będziemy oglądac w tv

3

@NeroTFP1 Jak Lewy odejdzie to dopiero ta reprezentacja stoczy się na same dno

1

@Kapitan hawk To Argentyna jest duzym faworytem tego meczu, kursy 2.10 vs 3.80

1

@UriBoyka No Finlandia jest teraz kreowana na niesamowity zespół takze zobaczymy

2

@mekston No naszczescie w tej grupie nie da się tego nie zrobic tzn tak mi sie wydaje.Jak nie bedziemy miec 2 miejsca to chyba koniec z polska piłką.

2

@UriBoyka My mozemy miec max baraże

2

@mekston Mimo ze Czarek czasami mnie irytuje to jednak ma wiedze i lubie go posluchac czasami

0

@July_6_BcN To dyscyplina rodzinna

1

@Bulbazaur17 Czasami tak

2

@mekston On bedzie niebezpieczny dla tej topki na mączce w tym roku.Ma słaby ranking jeszcze wiec może ladnie niespodzianki robic

2

@mekston Dzisiaj chyba gra na głownym korcie z Minotaurem.Kursy minimalnie na Australijczyka

1

@Eklerek Ogolnie jak wskakuje gdzies na fotel czy lozko to spoko ale no na stole jedzenie,czysty obrusik czy coś innego i to musi byc miejsce ''święte''

3

@July_6_BcN Dzisiaj dostaje lekcje która polega na tym że jak wejdzie na stół to do wieczora nie dostanie nic do jedzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?