Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@BigShaq Nie na raz...
1
@SeeleyBooth Ciężko coś teraz powiedziec ale wydaje mi się ze Kolumbia daleko zajdzie.Fajnie chłopaki graja :)
0
@Arkon Zobaczymy jak Toronto znajdzie się w finale to kto bedzie błyszczał :D
0
@Arkon Leonard i KejDi to ten sam poziom.
0
@student97r Tak naprawde nie wiem co Durant może jeszcze poprawić.W obronie jest genialny a na połowie przeciwnika jeszcze lepszy :v
0
@student97r Noo Durant tak.To jest maszyna do zdobywania punktów.Wystarczyło tylko uciec od Westbrooka :D
4
@capm Są tacy dla których ekstraklasa jest najlepsza. :D
0
@Arkon No jest najlepszy bo rywale nie mogę się skupić tylko na nim co powoduje że ma więcej miejsca na parkiecie.LeBrona w Cavs podwajali i potrajali a on i tak dominował.
0
@Danny Gaucho Musisz się popisać swoja kreatynowścią.Ciezko będzie przebic ostatni bo był bardzo dobry :v
0
@Transu96 Za słabo cisnęli :D
0
@Arkon Tylko że Curry gra w zespole który jest obecnie najlepszy w całej lidze.To geniusz oczywiscie,ale łatwiej się gra gdy ma się takich partnerów.LeBron takich np w Cavs nie miał.
4
@P93FCB Tak naprawde to wszystko zalezy od samego Neymara.On by musiał mocno naciskać na ten transfer a pewnie mu się nie śpieszy do takiego czegos :v
0
@Arkon Są podstawy by twierdzić iż to LeBron jest goat koszykówki chociaż tak jak pisał student inne okresy,inaczej sie grało kiedys niz teraz więc lepiej ich po prostu nie porównywac :D
0
@Arkon A znajdą się tacy co powiedzą LeBron>Jordan :D
0
@student97r Szczerze ja nie widziałem nigdy takiego zawodnika który potrafił by pociagnac tak swój zespól do przodu.Ostatni sezon LeBrona w Cavs...
0
@Arkon Myśle że 1-2 all starów przyjdzie.Napewno znajdą się chetni do grania z LBJ :)
1
@student97r To była ogromna starta że LeBrona zabrakło w PO.Nawet osoby które niezbyt za nim przepadają żałują że nie mógł wystąpic.On jednak robił cuda w tych finałach.Oby w next pokazał kto jest królem :]
0
@cules100pro Z całym szacunkiem do Waldka ale daleko mu do Mou :v Siwy w pewnym czasie był prawdziwym topem trenerskim :v
0
@sidzej A tak z ciekawości komu ty dziś kibicujesz ? :)
2
@masq Dobrze się czujesz?
1
@Danny Gaucho Mimo wszystko misiek trzeba zawsze byc za swoim klubem. :v
41
@masq Co z tego że 15 lat jak piszesz takie pierdoły że szok.
0
@Mario96w No tyle to mu Barcelona napewo nie da :v
0
Manchester United porozumiał się z Ajaxem w sprawie zakupu De Ligta.Obrońca Ajaxu ma zarabiać 250 tyś funtów tyg./bbc.Ciekawe czy coś w tym prawdy jest.
0
@sidzej Zapomaniałem cie oznaczyć.Wybacz :C
2
Dziewczyny chodzicie w takich koszulkach?https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60826896_2457707407625114_4059770733637664768_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c06b91de7a5f754fdd0808bc799044d6&oe=5D626643
15
@Kajtek77 I rozumiem jakby to byli jacyś trolle ale nie.Oni piszą to na serio i to jest najgorsze.
0
@student97r Szkoda chociaż kogo oni nie powołaja to i tak wygrają xD
0
@student97r A jak myślisz kto pojedzie na mś w USA?Będzie LeBron?
0
@student97r Zawsze go wybiera jako pierwszego do swojego teamu kiedy jest allstar week.To coś znaczy xD