Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BoRoWieC A tak to poważnie to póki co to całe CA nie jest Messiego.Jakiś taki nijaki.
2
Może Messiego za Neymara?
0
@ViscaBarca123 Spokojnie.W next czeka najlepszy pomocnik na świecie czyli Filip Kutinio.
7
Dla dobra wszystkich lepiej będzie jak Argentyna awansuję.Chyba każdy chce zobaczyć ten klasyk Ameryki Południowej czyli BRA VS ARG.
5
Takimi bramkami wygrywa się copa america
0
@Kapitan hawk 33
0
Szkoda że Dybala nie gra.Ostatnio dał fajną zmianę.
0
Na meczosach macie po pl
0
@Danny Gaucho Vamos Wenezuela
1
@Kapitan hawk Elegancko.Oby Kanada coś ugrała z Włochami
0
Wątpie żeby Ernesto puśćił Ivana.Do tego on sam chce zostać.
0
@ViscaBarca123 Marzenia :D
0
@Maximus2 Ile ty byś chciał za 31 latka który już najlepsze granie ma za soba?
13
@damian16161212 My daliśmy za Cou i Dembele 300
0
@marcin62 Jedynie o co się martwię to o to że co raz częściej przydarzają mu się niestety urazy
0
@marcin62 Regres ale co?Bo ja patrzę 23 bramki i 13 asyst w 2000 minut.To gdzie ten regres?
2
@BykFCB 6,7,34,9,45,13
1
@BykFCB Wróci i będzie to samo robił co wcześniej.
2
@Kapitan hawk Oby jeszcze to wygrali bo inaczej ciężko będzie awansowac dalej.
5
222 mln za Neymara to promocja.
0
@BarcaInfo Raczej wybiorą Fernandesa ze Sportingu niz Ivana.
2
@Yanek Do półfinalu a tam deklasacja od Brazyli i Coutinho wznoszący puchar.Tak to widże i mam nadzieję że tak się stanie.
0
@JaSzymon Noo Pogbuś najlepszy
2
No te wyjazdowe United nawet nawet
https://i.imgur.com/qbm5Pr5.jpg
2
@Kz1234 trofeum z repka,treofeum z klubem,30 bramek,medialnośc na poziomie nieosiągalnym .Są arguemnty.
20
@masq Nie zdziwie się.
0
@PatrychoO Jaki strach.Juz zeszło cisnienie.Teraz czekać tylko na półfinał :)
0
@Colon Smutno by było gdyby odpadli po takim meczu.
1
@GeraltzKatalonii Alisson nie zawiódł :D
0
Prawie zawał mialem...Bravo Canarinhos ! !