Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Striker Ja obecnie mam roshe najeczki i elgancja jest.Na lato najlepsze buty.
1
@culesjasiules Juz edit poszedł ahaha xD
24
@masq Jak Bartek robi w jedno okno :
-Griezmann
-Frenkie
-Njr
Kibice chyba nie mogą narzekać.
0
@GeraltzKatalonii Za te 5 chcą go kupić.
6
@LukaszJ Dlatego mam premium
1
@sidzej i rzucili cie?
2
@buddy 56
0
@Mario96w No szczególnie ten po ksw był swietny :v
1
Oglądacie dzikiego?Jego filmy to złoto.
0
@krzychu1526 No w przyszłośći mysle że może być kapitanem.
0
@KamQiX Trochę jest ryzyko ale może się sprawdzić.
9
Patrzyłem na yt jak gra ten nasz przyszły zawodnik z Brazylii to nawet nawet.Mega potencjał ma gość ale zobaczymy.
0
@Rewolucja123 No i trochę liczę na CR4ZY :D
0
@Grzesior667 Od początku nie było na niego szans xD
0
@Rewolucja123 No nie wiem jak u nich z atmosferą jak już wiadomo że po majorze Aleksib odchodzi a za niego Sunny.
0
@Rewolucja123 Chociaż szczerze ci powiem pewny to jestem Liquid,Astra,Mouse i Navi a reszta to loteria :v
0
@wachaFCB Czuję że będzie moc w LA w tym sezonie.
0
@masq Dobrze napisałeś objawienie.
0
@Rewolucja123 Poprawią się a jak dla mnie Faze nie da rady,
0
@Rewolucja123 Raczej nie
0
@Colon w kimę
0
@Rewolucja123 3:0 Liquid 0:3 Rene
Astra,North,G2,Mouse,Navi,Vita,i tego 7 szczerze nie wiem ale chciałbym by był to Mibr :d
2
@zTx Lusito
Njr-Grizi-Lio
Frenkie-Busi/Arthur/Rakieta
0
@Rewolucja123 Majorem trzeba się interesowac a nie
4
@sidzej Boję się w to kliknąć
7
@MesQueUnClub96 Tak szczerze to nie ma czym się chwalić
0
@Colon Zaskocz mnie :D
2
@Vxb93
https://e0.365dm.com/19/07/768x432/skysports-neymar-lionel-messi_4722837.jpg?20190719161710
0
@format1977 Pogba to juz lepiej niech wgl nie wykonuje.
0
@Krystek9318 Ten tydzien będzie kluczowy.