O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 796
  • Liczba komentarzy 62
  • Polecenia 133

Komentarze

1

@siara10 aha i co do Lewego to takie trochę kiepskie porównanie. Fakt, że są w podobnym wieku, ale Lewy jest w szczytowej formie i przeżywa drugą młodość a zmiana klubu jak widać dała mu mentalnego kopa do stania się liderem odrodzenia Barcy i przejścia do historii. Gażę ma dużo mniejszą niż Pique i pisano, że w przypadku nie rozegrania odpowiedniej ilości minut w trzecim sezonie jest możliwość rozwiązania kontraktu.

0

@siara10 tak, ale zauważ ze np. taki Iniesta miał kontrakt bezterminowy i sam wiedział kiedy jest ten moment żeby zejść z wielkiej sceny. Obstawiam, że Busquets po sezonie też opuści Europę mimo, że Barca chciała podobno jeszcze przez rok go zatrzymać. Póki co to nie wypychają Pique na siłę i uważam, że w tym sezonie będą jeszcze mecze w których będzie dowodził mniej doświadczonymi zawodnikami linii obrony i to jest na plus bo jeszcze przez ten rok mogą nabrać doświadczenia u boku jednego z najlepszych stoperów poprzedniego pokolenia. Natomiast po sezonie, jeśli ma odgrywać rolę rezerwowego to sam powinien tak jak to zrobił Iniesta zejść ze sceny i ewentualnie poznać nowa kulturę a zarazem poszerzyć swoje interesy na nowym rynku, gdzie marketingowo zrobi furorę. Tak właśnie powinny kończyć legendy a nie na siłę trzymać się bo został mu jeszcze rok kontraktu.

0

@SIWY SIX czyli jak?

2

@siara10 tak, niech dadzą amigosom dożywotnie kontrakty za zasługi, żeby dalej powiększać dziurę finansowa. Wszystko ma swój koniec, napisali piękna historię i czas zejść ze sceny żeby rozpocząć nowy cykl i cieszy fakt, że Xavi stawia na świeża krew kosztem starej gwardii. Poprzedni zarząd podpisał tak długie kontrakty z nimi i niestety jak nie chcą odejść to muszą pogodzić się z obecną sytuacją.

16

„Zawsze mówiłem, że minuty gry w Barcelonie są bardzo drogie..” to jest klucz do utrzymania intensywności w zespole i Xavi świetnie tym zarządza.

Zobacz wszystkie

19

@Lucassito nie siej fermentu. Przychód 1,3 miliarda to dlatego, że większość dźwigni liczy się już pod nowy sezon. Pensje są już obliczone z nowymi nabytkami a w przyszłym sezonie jeszcze będziemy grać na CN.

16

„Zawsze mówiłem, że minuty gry w Barcelonie są bardzo drogie..” to jest klucz do utrzymania intensywności w zespole i Xavi świetnie tym zarządza.

14

@ZwyklyKibicBarcy04 Raphinha-Lewy-Fati. To już chyba tercet jest.

8

Araujo kocur niesamowity, wczoraj zagrał jak ściana nie do przejścia. Jak utrzyma poziom to mamy stopera na lata. Obok Ter Stegena i De Jonga najlepszy zawodnik na boisku.

7