O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1288
  • Liczba komentarzy 180
  • Polecenia 517

Komentarze

1

Są i plusy. Leo nauczy się przynajmniej angielskiego.

0

Dla mnie dobrą opcją dla niego byłaby taka Osasuna czy Girona. Mógłby przebić się do 1 składu i w pełni pokazać swój potencjał. Dodatkowo na korzyść tego pierwszego klub przemawia udział w Lidze Konferencji, jednakże oba kierunki są moim zdaniem odpowiednie. Po średnim wypożyczeniu Nico do Valencii nie byłbym aż tak skłonny na przyjazd tam kolejnego zawodnika.

0

@lasocho Dzięki wielkie, no i co do Cruza pełna zgodność.

14

Ależ mecz rezerw, brawo! Casado, Garrido, Riad, a szczególnie Cruz powinni dostać poważną szansę od Xaviego... Żałuję, że nie byłem w stanie go obejrzeć. Ktoś wie, gdzie będzie możliwość obejrzenia rewanżu?

2

,,Myślę, że to był dla nas wszystkich świetny sezon, a ja jestem tym szczęściarzem, który otrzymał tę statuetkę". Nie, Marc. To Barca i my kibice jesteśmy szczęściarzami, że utrzymywałeś tak wysoką formę przez cały sezon, Ty natomiast w pełni zasłużenie odebrałeś nagrodę dzięki swej ciężkiej pracy. Gratulacje.

Zobacz wszystkie

43

Jak mnie denerwuje niedawanie szansy Puigowi. Przecież w poprzednim sezonie bił naszych pomocników o głowę. Inteligencja taktyczna, kreowanie i przyspieszanie akcji, pomysł na grę... A teraz Koeman stwierdził, że nie ma czego szukać w Barcy, bo tak. Najbardziej niezrozumiała, a także boląca mnie decyzja szkoleniowca w tym sezonie.

26

Liczę na debiut Iliasa, bo chłopak potencjał ma ogromny.

23

Dzisiaj kibicuję Interowi jak nigdy.

22

Naprawdę, Busi? I Coutinho na skrzydle? Nie no, wspaniale...

22

„Ansu, Pedri i Araujo w debacie wyborczej – dziennik donosi, że sprzedaż któregoś z młodych wartościowych graczy odciążyłaby kasę Barcelony ”.

Ten AS to chyba chce tylko ciśnienie kibicom Barcy podnieść. Niech lepiej zajmą się swoją ulubioną drużyną, bo u nich też za ciekawie nie jest.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?