O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1020
  • Liczba komentarzy 178
  • Polecenia 515

Komentarze

0

@lasocho Dzięki wielkie, no i co do Cruza pełna zgodność.

14

Ależ mecz rezerw, brawo! Casado, Garrido, Riad, a szczególnie Cruz powinni dostać poważną szansę od Xaviego... Żałuję, że nie byłem w stanie go obejrzeć. Ktoś wie, gdzie będzie możliwość obejrzenia rewanżu?

1

,,Myślę, że to był dla nas wszystkich świetny sezon, a ja jestem tym szczęściarzem, który otrzymał tę statuetkę". Nie, Marc. To Barca i my kibice jesteśmy szczęściarzami, że utrzymywałeś tak wysoką formę przez cały sezon, Ty natomiast w pełni zasłużenie odebrałeś nagrodę dzięki swej ciężkiej pracy. Gratulacje.

0

O ile chciałbym, by chłopaki z rezerw awansowali, tak nie kosztem Celty Vigo, którą darzę sympatią i dużym szacunkiem. Poza tym, niech nie będzie żadnej taryfy ulgowej, jeżeli mają awansować, to najlepiej własnymi nogami. Powodzenia!

16

Oho, młodzieżowe El Clasico, którego dawno nie było. Jestem bardzo ciekawy tego spotkania.

Zobacz wszystkie

43

Jak mnie denerwuje niedawanie szansy Puigowi. Przecież w poprzednim sezonie bił naszych pomocników o głowę. Inteligencja taktyczna, kreowanie i przyspieszanie akcji, pomysł na grę... A teraz Koeman stwierdził, że nie ma czego szukać w Barcy, bo tak. Najbardziej niezrozumiała, a także boląca mnie decyzja szkoleniowca w tym sezonie.

26

Liczę na debiut Iliasa, bo chłopak potencjał ma ogromny.

23

Dzisiaj kibicuję Interowi jak nigdy.

22

Naprawdę, Busi? I Coutinho na skrzydle? Nie no, wspaniale...

22

„Ansu, Pedri i Araujo w debacie wyborczej – dziennik donosi, że sprzedaż któregoś z młodych wartościowych graczy odciążyłaby kasę Barcelony ”.

Ten AS to chyba chce tylko ciśnienie kibicom Barcy podnieść. Niech lepiej zajmą się swoją ulubioną drużyną, bo u nich też za ciekawie nie jest.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?