0

Martwi mnie srodek pola odszedl fabregas i dos santos, faktycznie przyszedl rakitic ale jezeli odejdzie xavi to moim zdaniem kogos trzeba kupic

0

Podobno klauzule czyli 75 mln funtów :/

0

Zubi z pewnością marzy zeby to zrobic

0

Ciekawe jak Xavi i Dos santos odchodza to czy zarzad kupi jakiegos pomocnika

0

Zle zrozumialem myslalem ze sam pomocnik tyle, moja wina

0

Kto jest pomocnikiem za 42 mln ? :o

0

To już jest powoli wkurzajace MU w tym okienku zachowuje się jak PSG czy Man City, wydaja na 18 latka 37 mln ( luke shaw) itp i w ten sposob psuja rynek :/

1

Za Mathieu trzeba podobno zapłacić klauzule 20 mln :/

1

Może mu chodziło o Quintero :)

0

Ta.... 20 mln za Mathieu lub 50 mln za Silve :/

0

A nie lepiej włączyć w transakcje Pedro ?

5

A on nie kończy kariery ?

1

Dlaczego nie ściągną jakiegos młodego zawodnika ? Tylko sama starszyznę ...

0

Musi im pasowac... Za rok odejdzie za darmo a oni chca niewiadomo jak skorzyrzystac na tym

0

a ABC to kto ?

0

Kroos za Pedro i każdemu będzie pasować

0

Spokojnie bo jeszcze nas zastrzeli

0

Ale jezeli zawodnik chce odejsc to raczej go nie zatrzymaja, najwyzej beda chcieli pewna cene tylko teraz grunt aby byla jak najnizsza

0

Mam nadzieje ze zarzad wykorzysta kare i ogolne karygodne zachowanie Suareza by zjechac porzadnie z jego ceny

0

Chyba raczej 50 mln + Sanchez > Suarez

0

Bo nasi zawodnicy tak czy inaczej traca wartosc nawet jak sa w formie zycia

0

Wolałbym żeby odszedł Pedro niż Alexis, nawet jeżeli trzeba by było więcej dopłacić

0

Boze ale ja chetnie bym nalezal do tego zarzadu, chocby tylko aby im doradzac w kategorii tych transferow :o

0

Napewno jakby Barcelona dala o te 12 mln wiecej za Marquinhosa to by PSG patrzylo na ta oferte łaskawszym okiem

0

Nasz kochany klub uwaza ze darmowy zawodnik to niskiej klasy zawodnik ;)

0

Luis Enrique widzi go w swojej drużynie, ale ani nie w pierwszym składzie, ani na ławce

0

a wtedy co zrobimy z ter stegenem ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?