Davixed
Dołączył/a: sierpień 2012
Racibórz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martwi mnie srodek pola odszedl fabregas i dos santos, faktycznie przyszedl rakitic ale jezeli odejdzie xavi to moim zdaniem kogos trzeba kupic
0
Podobno klauzule czyli 75 mln funtów :/
0
Zubi z pewnością marzy zeby to zrobic
0
Ciekawe jak Xavi i Dos santos odchodza to czy zarzad kupi jakiegos pomocnika
0
Zle zrozumialem myslalem ze sam pomocnik tyle, moja wina
0
Kto jest pomocnikiem za 42 mln ? :o
0
To już jest powoli wkurzajace MU w tym okienku zachowuje się jak PSG czy Man City, wydaja na 18 latka 37 mln ( luke shaw) itp i w ten sposob psuja rynek :/
1
Za Mathieu trzeba podobno zapłacić klauzule 20 mln :/
1
Może mu chodziło o Quintero :)
0
Ta.... 20 mln za Mathieu lub 50 mln za Silve :/
0
A nie lepiej włączyć w transakcje Pedro ?
5
A on nie kończy kariery ?
1
Dlaczego nie ściągną jakiegos młodego zawodnika ? Tylko sama starszyznę ...
0
Musi im pasowac... Za rok odejdzie za darmo a oni chca niewiadomo jak skorzyrzystac na tym
0
a ABC to kto ?
0
Kroos za Pedro i każdemu będzie pasować
0
Spokojnie bo jeszcze nas zastrzeli
0
Ale jezeli zawodnik chce odejsc to raczej go nie zatrzymaja, najwyzej beda chcieli pewna cene tylko teraz grunt aby byla jak najnizsza
0
Mam nadzieje ze zarzad wykorzysta kare i ogolne karygodne zachowanie Suareza by zjechac porzadnie z jego ceny
0
Chyba raczej 50 mln + Sanchez > Suarez
0
Bo nasi zawodnicy tak czy inaczej traca wartosc nawet jak sa w formie zycia
0
Wolałbym żeby odszedł Pedro niż Alexis, nawet jeżeli trzeba by było więcej dopłacić
0
Boze ale ja chetnie bym nalezal do tego zarzadu, chocby tylko aby im doradzac w kategorii tych transferow :o
0
Napewno jakby Barcelona dala o te 12 mln wiecej za Marquinhosa to by PSG patrzylo na ta oferte łaskawszym okiem
0
Nasz kochany klub uwaza ze darmowy zawodnik to niskiej klasy zawodnik ;)
0
Luis Enrique widzi go w swojej drużynie, ale ani nie w pierwszym składzie, ani na ławce
0
a wtedy co zrobimy z ter stegenem ? :)