0

Tu chodzi o model audi a nie o to kto jest wlascicielem Cinquecento

0

gdyby tylko za Sergio był Mascherano, a Messi na prawym skrzydle :/ wtedy Suarez by pokazal co potrafi

1

Wilshirem bym nie pogardzil :)

0

A wiesz co to nadzieja ? Zawsze taka plotka moze poprawic humor, a noz sie sprawdzi

0

Po tym zdj z neymarem widze ze w 2013 roku mial wieksza mase

1

Pewnie Sergio i Mascherano beda na defensywnym pomocniku, tylko teraz ktory w pierwszym skladzie

0

Zwykly zart nie majacy na celu go obrazic tylko zaznaczyc ze bardziej by pasowal do kamerunskiej bo z tamtad pochodzi

0

A co nie kazdy by chcial ? Wiadomi ze do barcy chcial bardziej ale to logiczne ze jakby dostal oferte z realu i zadnej od barcelony to by poszedl do stolicy hiszpani

1

Albo do kamerunskiej hahahaha xd

0

Tylko ze bayern kupil lewandowskiego za darmo a gotzego za dosc przystepna cene jak na takiego zawodnika

0

A moze Bakkali ?

1

To już lepszy Danilo z Porto niż ten Douglas, nie ten poziom.

1

Raczej nigdy go nie zamkniemy bo za duze pieniadze chca za niego

0

Sprzedalismy Alexisa aby czesciowo pokryc koszt Suareza

5

W takim wypadku moze munir od czasu do czasu sobie pogra zastepujac logos z zawodnikow

0

Jestem ciekawy co z Traore i Dongou bo nie zastali wymienieni

0

Jak my bysmy mieli di marie to by poszedl za cene taka jak sanchez.... To kwestia klubu za ile pusci zawodnika, barca najwyrazniej slabo sie ceni

0

Lucho chyba wie co robi :) nie zapominajmy ze bale kiedys gral w obronie, bodajze po lewej stronie

0

Reus to lewy pomocnik, wiec nie rozumiem skad pomysl zeby blokowal w skladzie messiego jak graja na innych pozycjach, poprostu bedzie walczyl o sklad z rakiticiem, rafinha i oczywiscie xavim i iniesta

0

Za rok znowu bedzie trzeba sie meczyc zeby kupic reusa, bo bedzie wyjatkowo tani dzieki klauzuli

0

Taki bardzo ofensywny prawy obronca :)

0

Oby wynegocjowac jak najmniej majac na uwadze ze juz nikt nie konkuruje w negocjacjach o cuadrado

0

W sensie ze bedzie w skladzie w meczach finalowych, a w pozostalych nie musi byc zeby nie placic 4 mln ?

0

Cuadrado jeszcze moze przyjsc

5

Po dzisiejszym meczu wydawało mi się że Mathieu zagrał nawet nawet niż się spodziewalismy

0

Może teraz odpuszczą Cuadrado

0

Moje pytanie brzmi ile bysmy mogli za niego dostac

2

Mam w dupie ten zarzad, ide sie powiesic

0

Ciekawe czy jak xavi odejdzie to przyjdzie jakiś pomocnik

0

w czym problem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?