Davixed
Dołączył/a: sierpień 2012
Racibórz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu chodzi o model audi a nie o to kto jest wlascicielem Cinquecento
0
gdyby tylko za Sergio był Mascherano, a Messi na prawym skrzydle :/ wtedy Suarez by pokazal co potrafi
1
Wilshirem bym nie pogardzil :)
0
A wiesz co to nadzieja ? Zawsze taka plotka moze poprawic humor, a noz sie sprawdzi
0
Po tym zdj z neymarem widze ze w 2013 roku mial wieksza mase
1
Pewnie Sergio i Mascherano beda na defensywnym pomocniku, tylko teraz ktory w pierwszym skladzie
0
Zwykly zart nie majacy na celu go obrazic tylko zaznaczyc ze bardziej by pasowal do kamerunskiej bo z tamtad pochodzi
0
A co nie kazdy by chcial ? Wiadomi ze do barcy chcial bardziej ale to logiczne ze jakby dostal oferte z realu i zadnej od barcelony to by poszedl do stolicy hiszpani
1
Albo do kamerunskiej hahahaha xd
0
Tylko ze bayern kupil lewandowskiego za darmo a gotzego za dosc przystepna cene jak na takiego zawodnika
0
A moze Bakkali ?
1
To już lepszy Danilo z Porto niż ten Douglas, nie ten poziom.
1
Raczej nigdy go nie zamkniemy bo za duze pieniadze chca za niego
0
Sprzedalismy Alexisa aby czesciowo pokryc koszt Suareza
5
W takim wypadku moze munir od czasu do czasu sobie pogra zastepujac logos z zawodnikow
0
Jestem ciekawy co z Traore i Dongou bo nie zastali wymienieni
0
Jak my bysmy mieli di marie to by poszedl za cene taka jak sanchez.... To kwestia klubu za ile pusci zawodnika, barca najwyrazniej slabo sie ceni
0
Lucho chyba wie co robi :) nie zapominajmy ze bale kiedys gral w obronie, bodajze po lewej stronie
0
Reus to lewy pomocnik, wiec nie rozumiem skad pomysl zeby blokowal w skladzie messiego jak graja na innych pozycjach, poprostu bedzie walczyl o sklad z rakiticiem, rafinha i oczywiscie xavim i iniesta
0
Za rok znowu bedzie trzeba sie meczyc zeby kupic reusa, bo bedzie wyjatkowo tani dzieki klauzuli
0
Taki bardzo ofensywny prawy obronca :)
0
Oby wynegocjowac jak najmniej majac na uwadze ze juz nikt nie konkuruje w negocjacjach o cuadrado
0
W sensie ze bedzie w skladzie w meczach finalowych, a w pozostalych nie musi byc zeby nie placic 4 mln ?
0
Cuadrado jeszcze moze przyjsc
5
Po dzisiejszym meczu wydawało mi się że Mathieu zagrał nawet nawet niż się spodziewalismy
0
Może teraz odpuszczą Cuadrado
0
Moje pytanie brzmi ile bysmy mogli za niego dostac
2
Mam w dupie ten zarzad, ide sie powiesic
0
Ciekawe czy jak xavi odejdzie to przyjdzie jakiś pomocnik
0
w czym problem ?