0

Chciałem tylko żartobliwie ukazać w jaki sposób zarzad kierowal sie nie kupując Asensio za taka niską cene

2

Nie dziwie się, ze zarząd barcy nie chciał kupić Asensio za te pare mln, sam bym nie kupil w fifie 15 zawodnika ktory ma umiejętnosci 64 :P

4

Ja bym chcial :
Dembele-Suarez-Messi

Coutinho-Busquets-Rakitić

Alba-Umtiti-Pique-Semedo

0

Haha nie ukrywajmy że nie ma lepszego.... ale jesli fifa sie do tego zalicza to ewentualnie ronaldo :P

0

Jesli Mathieu i Masche odejda to ktorys z tej dwojki byłby dobrym rozwiazaniem

1

Tak Douglasem i Vermalenem

1

a Real Madryt na benfike lub wolsburg, standard ;)

3

a nie przypadkiem ból dupy ? :p

0

czyli mam rozumiec ze denis suarez nie jest wypozyczony tylko sprzedany ? obok jego nazwiska nie pisze ze wypozyczony.

0

Dzisiaj to chyba sędzia jest ślepy

1

Nolito nie odejdzie za 12 mln....

5

Depay 25 mln, Nolito 18 mln :( Gersona odpuszczamy a bierzemy sie za 29 latka

0

http://wrzucaj.net/Y8w co o tym zdj myślicie ? ;)

0

http://wrzucaj.net/Y8w louitv jest malutka poprawka i troche mojej inwencji tworczej :D

0

chyba dobry dyrektor sportowy by nie sprzedal Deulofeu za 6 mln....

2

uwazam ze Coutinho moglby niezle poprawic rywalizacje zwłaszcza na lewej pomocy

1

utalentowany NoName

0

Ty narzekasz a duzo osob ma nawet mniej niz te 27 tys rocznie....

0

ktoś wie ile kosztował ?

6

Juz nie ma Zubiego

0

Trzeba od nich wycisnac jak najwiecej kasy, w koncu to Chelsea i Man City

6

najpierw Schalke a teraz Juve cos tu jest co roku nie halo

0

Songa by można było sprzedac, a Khedira za darmo do Barcy jako zmiennika ;)

0

7-0 dla realu :o

1

ja uwazam ze trzeba odmlodzic sklad, bo np Adriano za niedlugo juz nie bedzie gral tak jak teraz, choć nawet teraz nie pokazuje dobrej formy bo Alba ciagle gra

0

nie moge z tego, real ma 2 mlodych dobrych prawych obroncow Danilo i Carvajala, my Alvesa na wylocie, Montoye i Douglasa, real Marcelo i mozliwe ze Gaya lub Alabe, a my Albe i juz starego Adriano.... do czego to zmierza :/

1

na poczatku gry w barcelonie to nawet suarez potykal sie o wlasne nogi :)

0

Za slaby na pierwsza druzyne, za dobry na barcelonę b, w tej chwili najlepiej jak cos to go kupić i wypożyczyć do innego klubu

0

a np. PSG jest gorsze od sevilli ? Chelsea ? ManCity ? wymieniac dalej chyba nie trzeba...

0

moze i nie ma ani goli ani asyst ale jednak według mnie dosc dobrze gra, trzyma poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?