Davixed
Dołączył/a: sierpień 2012
Racibórz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałem tylko żartobliwie ukazać w jaki sposób zarzad kierowal sie nie kupując Asensio za taka niską cene
2
Nie dziwie się, ze zarząd barcy nie chciał kupić Asensio za te pare mln, sam bym nie kupil w fifie 15 zawodnika ktory ma umiejętnosci 64 :P
4
Ja bym chcial :
Dembele-Suarez-Messi
Coutinho-Busquets-Rakitić
Alba-Umtiti-Pique-Semedo
0
Haha nie ukrywajmy że nie ma lepszego.... ale jesli fifa sie do tego zalicza to ewentualnie ronaldo :P
0
Jesli Mathieu i Masche odejda to ktorys z tej dwojki byłby dobrym rozwiazaniem
1
Tak Douglasem i Vermalenem
1
a Real Madryt na benfike lub wolsburg, standard ;)
3
a nie przypadkiem ból dupy ? :p
0
czyli mam rozumiec ze denis suarez nie jest wypozyczony tylko sprzedany ? obok jego nazwiska nie pisze ze wypozyczony.
0
Dzisiaj to chyba sędzia jest ślepy
1
Nolito nie odejdzie za 12 mln....
5
Depay 25 mln, Nolito 18 mln :( Gersona odpuszczamy a bierzemy sie za 29 latka
0
http://wrzucaj.net/Y8w co o tym zdj myślicie ? ;)
0
http://wrzucaj.net/Y8w louitv jest malutka poprawka i troche mojej inwencji tworczej :D
0
chyba dobry dyrektor sportowy by nie sprzedal Deulofeu za 6 mln....
2
uwazam ze Coutinho moglby niezle poprawic rywalizacje zwłaszcza na lewej pomocy
1
utalentowany NoName
0
Ty narzekasz a duzo osob ma nawet mniej niz te 27 tys rocznie....
0
ktoś wie ile kosztował ?
6
Juz nie ma Zubiego
0
Trzeba od nich wycisnac jak najwiecej kasy, w koncu to Chelsea i Man City
6
najpierw Schalke a teraz Juve cos tu jest co roku nie halo
0
Songa by można było sprzedac, a Khedira za darmo do Barcy jako zmiennika ;)
0
7-0 dla realu :o
1
ja uwazam ze trzeba odmlodzic sklad, bo np Adriano za niedlugo juz nie bedzie gral tak jak teraz, choć nawet teraz nie pokazuje dobrej formy bo Alba ciagle gra
0
nie moge z tego, real ma 2 mlodych dobrych prawych obroncow Danilo i Carvajala, my Alvesa na wylocie, Montoye i Douglasa, real Marcelo i mozliwe ze Gaya lub Alabe, a my Albe i juz starego Adriano.... do czego to zmierza :/
1
na poczatku gry w barcelonie to nawet suarez potykal sie o wlasne nogi :)
0
Za slaby na pierwsza druzyne, za dobry na barcelonę b, w tej chwili najlepiej jak cos to go kupić i wypożyczyć do innego klubu
0
a np. PSG jest gorsze od sevilli ? Chelsea ? ManCity ? wymieniac dalej chyba nie trzeba...
0
moze i nie ma ani goli ani asyst ale jednak według mnie dosc dobrze gra, trzyma poziom