David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Qwa, dziś chyba nie wygramy.
0
@deku9305 albo dwa i jeden remis. Te 6 to takie 6,5
2
Tak! Tak tak tak tak tak taka tak tak! Jest jest jest HD jest?!!!!?
9
Czas na Ansu!!!
0
Pucharu Króla Lewy jeszcze nie ma. Fajnie, jakby go zdobył.
0
@Silencee09 podczas ligowego klasyka zerwałem się z wesela ok. 21.30, na szczęście nie swojego. Nic nie piłem, cały czas odcięty od internetu, żeby wyniku nie zobaczyć. Włączyłem z opóźnieniem. Dało radę, tobie też się uda.
0
Ważne, że zdążyliśmy przedłużyć umowy Cubarsiego, Pedriego, Gaviego i jeszcze kogoś i je ZAREJESTROWAĆ. Kolejny wał Laporty, na to wygląda.
2
@Messibestplayerintheworld i nie zapominajmy o rozmiarze buta 63 w meczu z Sociedad. ;-)
1
@BISHBASHBOSH Mbappe ma "tylko" 120 minut więcej rozegranych w La Liga. Drugi argument jak najbardziej trafny.
Dodałbym jeszcze bramkę Lewego z Sociedad, której nie uznali, a która była legalna.
0
Znowu było tak blisko...
0
Życzę kolejnych 100!
0
Jego powrót to bardzo dobra wiadomość. Casadó będzie długo nieobecny, a Frenkie często ma problemy.
2
@Kismeth Klopp, oczywiście też
3
Mały kamień z serca spadł. Niech się tylko uprawomocni.
Ilu moralizatorów i sędziów tu pisało wcześniej. Gdzie oni teraz są?
Dani, walcz o odszkodowanie i pogrąż tę kobietę.
Znowu w zabawach XI marzeń Barcy piłkarze będą mogli podawać Alvesa.
0
Ech... Ansu na ławie...
15
Gdyby Polacy mieli chociaż połowę pasji, gdy zakładają koszulkę z Orzełkiem, co Argentyńczycy, gdy zakładają swoje barwy.
0
Dogrywki są atrakcyjne. Wolałbym zmniejszenie lig do 18 zespołów (może nawet 16?).
0
Trzymajcie mnie, bo padnę...
0
Szybko poszło, a był takim objawieniem. Życzę powodzenia.
0
Hajto to jest gość. Nawet Yamal mu nie straszny!
1
Qwa, weźmy Cristiano! :-P
11
Naprawdę nie ma sensu ryzykować zdrowiem Raphinhi. Flick niech postawi na Ferrana lub Ansu i tyle. Gdyby miał Grosickiego do dyspozycji, to powinien na niego postawić kosztem Raphy.
40
Fajnie jakbyście przed meczem z Osasuną zrobili zestawienie, kto ile ma przerwy między ostatnim meczem kadry, a pierwszym gwizdkiem meczu w Barcelonie.
4
Vini pewnie nawet nie ogarniał, że kolejna żółta to pauza. Co za dzban... Nie mam pytań.
0
Jeżeli przyszłaby oferta z Realu, to pewnie by nie odmówił. Co się dziwić... Mam nadzieję jednak, że przyjdzie z Barcelony.
0
Bradley Barcola.
0
Jak im Laporta zaproponuje konto na Spotify'u za free, to ciekawe, czy nie będą robić problemów.
4
Liga musi być nasza. Nie ma uja.
2
Tak jest! Yebać Real!!!
2
Przydałby się Ansu Fati.