0

Qwa, dziś chyba nie wygramy.

0

@deku9305 albo dwa i jeden remis. Te 6 to takie 6,5

2

Tak! Tak tak tak tak tak taka tak tak! Jest jest jest HD jest?!!!!?

9

Czas na Ansu!!!

0

Pucharu Króla Lewy jeszcze nie ma. Fajnie, jakby go zdobył.

0

@Silencee09 podczas ligowego klasyka zerwałem się z wesela ok. 21.30, na szczęście nie swojego. Nic nie piłem, cały czas odcięty od internetu, żeby wyniku nie zobaczyć. Włączyłem z opóźnieniem. Dało radę, tobie też się uda.

0

Ważne, że zdążyliśmy przedłużyć umowy Cubarsiego, Pedriego, Gaviego i jeszcze kogoś i je ZAREJESTROWAĆ. Kolejny wał Laporty, na to wygląda.

2

@Messibestplayerintheworld i nie zapominajmy o rozmiarze buta 63 w meczu z Sociedad. ;⁠-⁠)

1

@BISHBASHBOSH Mbappe ma "tylko" 120 minut więcej rozegranych w La Liga. Drugi argument jak najbardziej trafny.
Dodałbym jeszcze bramkę Lewego z Sociedad, której nie uznali, a która była legalna.

0

Znowu było tak blisko...

0

Życzę kolejnych 100!

0

Jego powrót to bardzo dobra wiadomość. Casadó będzie długo nieobecny, a Frenkie często ma problemy.

2

@Kismeth Klopp, oczywiście też

3

Mały kamień z serca spadł. Niech się tylko uprawomocni.
Ilu moralizatorów i sędziów tu pisało wcześniej. Gdzie oni teraz są?
Dani, walcz o odszkodowanie i pogrąż tę kobietę.
Znowu w zabawach XI marzeń Barcy piłkarze będą mogli podawać Alvesa.

0

Ech... Ansu na ławie...

15

Gdyby Polacy mieli chociaż połowę pasji, gdy zakładają koszulkę z Orzełkiem, co Argentyńczycy, gdy zakładają swoje barwy.

0

Dogrywki są atrakcyjne. Wolałbym zmniejszenie lig do 18 zespołów (może nawet 16?).

0

Trzymajcie mnie, bo padnę...

0

Szybko poszło, a był takim objawieniem. Życzę powodzenia.

0

Hajto to jest gość. Nawet Yamal mu nie straszny!

1

Qwa, weźmy Cristiano! :⁠-⁠P

11

Naprawdę nie ma sensu ryzykować zdrowiem Raphinhi. Flick niech postawi na Ferrana lub Ansu i tyle. Gdyby miał Grosickiego do dyspozycji, to powinien na niego postawić kosztem Raphy.

40

Fajnie jakbyście przed meczem z Osasuną zrobili zestawienie, kto ile ma przerwy między ostatnim meczem kadry, a pierwszym gwizdkiem meczu w Barcelonie.

4

Vini pewnie nawet nie ogarniał, że kolejna żółta to pauza. Co za dzban... Nie mam pytań.

0

Jeżeli przyszłaby oferta z Realu, to pewnie by nie odmówił. Co się dziwić... Mam nadzieję jednak, że przyjdzie z Barcelony.

0

Bradley Barcola.

0

Jak im Laporta zaproponuje konto na Spotify'u za free, to ciekawe, czy nie będą robić problemów.

4

Liga musi być nasza. Nie ma uja.

2

Tak jest! Yebać Real!!!

2

Przydałby się Ansu Fati.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?