David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal jest cudowny.
1
Czesiu Michniewicz by tą obronę poukładał.
0
Laporta zaoszczędził na przeglądach? Czy to belgijski?
0
Łubudubu Łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu!
5
Casadó w obecnej formie, siedziałby na ławie, gdyby grał w Brugii.
1
Dobra, qrwa, Yamal bardzo źle dośrodkował, ale to się zdarza. Casadó niby dochodzi do rywala, ale nie, Frenkie to samo, Fermín dochodzi, ale niemrawo. Nikt nie skasował, a chyba można było. Ale! Piłka jest stracona, a trzech naszych defensorów - Eric, Kounde i Araújo - zachowują się tak, jakbyśmy to my mieli piłkę i miało być zaraz dośrodkowanie. Dopiero, gdy już było za późno Eric i Kounde ruszyli (Araújo nie), reszta ekipy to już w ogóle stojanow. No, i krem de la krem - Szczęsny stoi na linii, nawet nie próbuje skrócić kątu.
Mam ochotę wydrapać sobie oczy. Normalnie chłopcy na orliku.
0
@ars14fan dokładnie tak. ;-) jestem więźniem nieba
0
Ale ładny strzał Fermína.
7
Nikt nie pisze, że to Kounde złamał linię? Ciągle tylko Eric albo Ronald.
2
Dobrze, potrzebujemy Rekina w formie.
1
To żeby wyleczyć pubalgię, trzeba uprawiać sport zawodowo? Grać każdy mecz? Bardghji w pierwszym składzie wyjdzie, jak Yamal nogę złamie.
0
- "Zobaczysz, Bernal znowu będzie na ławie, a de Jong kontuzja lub żółta i nie zagra z Chelsea"
0
Zaraz będzie afera MelexGate! Mamy 4, ale jednym jeździ Yamal, a drugim jego ochrona.
Co oni jeszcze wymyślą?
0
@BORO_12 Micky van de Ven, ale to jest kocur
0
Ciekawe, dlaczego zmienił zdanie. Co to jest za typ xD. Na pytanie, kto lepszy - Messi czy Cristiano? - nie trzeba udzielać odpowiedzi. Wystarczy spojrzeć, kto ma kompleks drugiego.
0
A widziałbym Bradleya w Barcelonie do rotacji z Julesem.
2
Całe trio RLY + Rekin i Olmo byli kontuzjowani, a Roony i tak nie dostał realnej szansy. Flick na niego nie stawia. Lepiej, żeby grał, najlepiej u nas, ale to się może już nie wydarzyć. Ostatnio Szwed wszedł w 89 minucie, mimo że Yamal grał z pubalgią i wyglądał przeciętnie.
1
@4Fabregas4 Lewy musi strzelać gole, żeby w tych algorytmach wyglądać dobrze, bo na przyjęcie piłki to bym nie liczył. ;-)
16
Dobranoc, państwu! Yebać Real!
8
@JiXSaw ale on dopiero wraca po kontuzji. Dajmy mu czas na powrót do formy.
1
@Sebolinho @RC28 a kto czeka na Bernala, ten czeka na kontuzję de Jonga. Fatalne zarządzanie kadrą.
13
Za tydzień - dwa tygodnie przeczytamy o kontuzji de Jonga. Wtedy dopiero wejdzie Bernal.
1
@Natanael tak samo Mbappe do Cristiano. Ale cóż, trzeba szukać następców, a że CR7 i Messi byli kosmitami?
8
Yamal schodzi. 88 minuta...
1
Martín stracił ostatnio zaufanie trenera, mimo nie wysokiej formy Balde.
0
@Arasz nie zgodzę się.
5
Bardghji miał produktywne wejścia. Gdzie on jest? Yamal cały mecz? Przecież on ma problemy. Flick zajeżdża zespół.
0
@Vold94 jest, bo jak mu wpiszemy w kontrakt złote góry, to potem będziemy się bujać przez parę lat. ;-)
0
@Sebolinho nie mówię, że trzeba, ale chyba będzie warto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika