0

Yamal jest cudowny.

1

Czesiu Michniewicz by tą obronę poukładał.

0

Laporta zaoszczędził na przeglądach? Czy to belgijski?

0

Łubudubu Łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu!

5

Casadó w obecnej formie, siedziałby na ławie, gdyby grał w Brugii.

1

Dobra, qrwa, Yamal bardzo źle dośrodkował, ale to się zdarza. Casadó niby dochodzi do rywala, ale nie, Frenkie to samo, Fermín dochodzi, ale niemrawo. Nikt nie skasował, a chyba można było. Ale! Piłka jest stracona, a trzech naszych defensorów - Eric, Kounde i Araújo - zachowują się tak, jakbyśmy to my mieli piłkę i miało być zaraz dośrodkowanie. Dopiero, gdy już było za późno Eric i Kounde ruszyli (Araújo nie), reszta ekipy to już w ogóle stojanow. No, i krem de la krem - Szczęsny stoi na linii, nawet nie próbuje skrócić kątu.
Mam ochotę wydrapać sobie oczy. Normalnie chłopcy na orliku.

0

@ars14fan dokładnie tak. ;⁠-⁠) jestem więźniem nieba

0

Ale ładny strzał Fermína.

7

Nikt nie pisze, że to Kounde złamał linię? Ciągle tylko Eric albo Ronald.

2

Dobrze, potrzebujemy Rekina w formie.

1

To żeby wyleczyć pubalgię, trzeba uprawiać sport zawodowo? Grać każdy mecz? Bardghji w pierwszym składzie wyjdzie, jak Yamal nogę złamie.

0

- "Zobaczysz, Bernal znowu będzie na ławie, a de Jong kontuzja lub żółta i nie zagra z Chelsea"

0

Zaraz będzie afera MelexGate! Mamy 4, ale jednym jeździ Yamal, a drugim jego ochrona.
Co oni jeszcze wymyślą?

0

@BORO_12 Micky van de Ven, ale to jest kocur

0

Ciekawe, dlaczego zmienił zdanie. Co to jest za typ xD. Na pytanie, kto lepszy - Messi czy Cristiano? - nie trzeba udzielać odpowiedzi. Wystarczy spojrzeć, kto ma kompleks drugiego.

0

A widziałbym Bradleya w Barcelonie do rotacji z Julesem.

2

Całe trio RLY + Rekin i Olmo byli kontuzjowani, a Roony i tak nie dostał realnej szansy. Flick na niego nie stawia. Lepiej, żeby grał, najlepiej u nas, ale to się może już nie wydarzyć. Ostatnio Szwed wszedł w 89 minucie, mimo że Yamal grał z pubalgią i wyglądał przeciętnie.

1

@4Fabregas4 Lewy musi strzelać gole, żeby w tych algorytmach wyglądać dobrze, bo na przyjęcie piłki to bym nie liczył. ;⁠-⁠)

16

Dobranoc, państwu! Yebać Real!

8

@JiXSaw ale on dopiero wraca po kontuzji. Dajmy mu czas na powrót do formy.

1

@Sebolinho @RC28 a kto czeka na Bernala, ten czeka na kontuzję de Jonga. Fatalne zarządzanie kadrą.

13

Za tydzień - dwa tygodnie przeczytamy o kontuzji de Jonga. Wtedy dopiero wejdzie Bernal.

1

@Natanael tak samo Mbappe do Cristiano. Ale cóż, trzeba szukać następców, a że CR7 i Messi byli kosmitami?

8

Yamal schodzi. 88 minuta...

1

Martín stracił ostatnio zaufanie trenera, mimo nie wysokiej formy Balde.

0

@Arasz nie zgodzę się.

5

Bardghji miał produktywne wejścia. Gdzie on jest? Yamal cały mecz? Przecież on ma problemy. Flick zajeżdża zespół.

0

@Vold94 jest, bo jak mu wpiszemy w kontrakt złote góry, to potem będziemy się bujać przez parę lat. ;⁠-⁠)

0

@Sebolinho nie mówię, że trzeba, ale chyba będzie warto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?