David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
3. strzelec klubu. Nie przesadzę, jeśli powiem, że legenda?
5
Niech Los Amarillos powtórzą ostatni wynik z starcia z Białymi z La Ligi w CdR! Trzymam również kciuki za Lwy z Athleticu!
0
I szczerze nie dziwi mnie jego świetna gra. Gość wygrywał Premier League czy Ligę Mistrzów jako ważna postać zespołu. To ogromne doświadczenie na najwyższym poziomie, a jego szczyt dopiero nadchodzi.
0
Biorąc pod uwagę cenę, jakość piłkarza, jego młody wiek, ale zarazem ogromne doświadczenie na najwyższym poziomie, to jest to najlepszy transfer Laporty, odkąd ponownie został prezydentem klubu.
0
Trzeba byłoby to dokładnie zbadać, czy warto skracać połowy. Jeśli tak, o ile. Jeśli nie, ile mecz będzie wówczas trwać. Pomysł jednak wydaje się być sensowny.
0
@Murazor ale brutto. Po odciągnięciu podatku jest to mniej niż 20. Nie podano, czy Arabowie oferują netto czy brutto.
3
Jestem przeciw. Nie po to mamy Ansu i nie po to wpompowaliśmy tyle €€€ w Ferrana.
0
Kij tam, składam CV. Gorszy nie będę...
0
A ja bym chciał Arnau Tenasa zobaczyć między słupkami. ;-)
0
Ronald jest niesamowity, ale co ważne, to stale się rozwija. Oglądać go to wielka radość. Kochamy Cię, Ronnie!
2
Grubo. Geri idzie na całość.
2
Ja jestem za, jeśli Sergio odejdzie
0
To jest po prostu świetne! Rewelacja
0
@fotohobby no, rekord Messiego, czyli 778 spotkań dla Blaugrany, w dalekiej przyszłości będzie zagrożony. ;-)
1
Z przyjemnością wystawię oceny za ten mecz. ¡Vamos! :-D
0
@xavi890 no, ale masz napisane, że nie założył wygranej w Superpucharze.
0
Jestem za! Niech odejdzie z PSG, bo jak kiedyś na nich trafimy, to serce pęknie.
0
Świetna informacja!
0
Barça leci do Arabii po kasę, a Laporta mówi o prawach człowieka i demokracji... Co do samego Klasyka, to nieco stracił on ostatnio na znaczeniu. Brakuję mi takich piłkarzy jak Casillas, Raúl czy nawet Ramos, u nas to jeszcze jakoś wygląda.
0
Brawo, Kapitanie!
1
Ale takie właśnie transfery powinniśmy robić. Wydaliśmy masę kasy na RL9, Ferrana i Raphinhę. Teraz czas na uzupełnianie młodzieżą - Yamal, Barbera, Blanco, Ilias czy inni jak Romana. Potencjał jest spory.
0
@PsychoFan Auba jest cienki jak sik pająka
1
Geri to jest jednak mistrz - znowu w centrum uwagi. Piosenka natomiast jest świetna. Naprawdę petarda! :-D
0
@korn234 nie przestanę, bo gość nie wiadomo, jak źle zagra, to bramkę i tak strzeli, a to najtrudniejsza część piłkarskiego rzemiosła. ;-)
2
Generał zmienił najlepszego piłkarza na boisku - Dembélé - na najgorszego - Ferrana. Ów Ferran miał problem z utrzymaniem się przy piłce (po jego stracie akcja na 1-1), jak i wychodzeniem na pozycję (spalone).
Kiepski mecz Alby - jego stroną szło gros akcji Realu. Jeszcze gorszy Alonso... A Balde na ławce.
Zmiana FdJ na Busiego też dla mnie niezrozumiała.
Koundé dziś, o dziwo, niepewny.
Roberto dobrze.
Araújo przeciętnie.
Dobra zmiana bezbarwnego wcześniej Ansu za dobrego dziś Raphinhę. I tu chciałbym pewną kwestię wyróżnić - otóż Brazylijczyk fantastycznie grał bez piłki. Fantastycznie wychodził na pozycję, a nikt mu nie podawał... Dlaczego?!
RL9 grał dziś kiepsko, ale gola strzelił. Gość jest niesamowity. Może być marny, a i tak zrobi różnice.
Ansu. Nasz kochany Ansu. Nie tracę w niego wiary. Nasza 10, następca Messiego, dziś znowu zabłysnął. Oby to utrzymał.
No i MotM - Marc Andre ter Stegen. Wirtuoz między słupkami.
0
Ale Memphis nie pasuje do Atléti. Będzie jak z Joao.
10
I niestety to się dzieje nadal. Nie tak dawno widzieliśmy szczegóły kontraktu FdJ.
0
Mam nadzieję, że Sergi zagra świetną druga część sezonu i zostanie na dłużej.
1
Ansu jeszcze będzie rewelacyjny.
0
@patryk1995991 Berezyński wtedy chyba wszedł, a nie był zgłoszony. To była końcówka meczu. ;-)