Ja myślę, że to wszystko ma na celu doprowadzenie do transferu. Będzie strzelał fochy, będzie miał kiepskie mecze, kibice zaczną narzekać, trener (jak się odważy). No i next year - Witamy w Realu
Kluivert odejdzie najwcześniej. Ma wysokie żądania finansowe odnośnie nowego kontraktu. Za Neresa Borussia dawała 30 mln, ale Ajax odrzucił (podobno Neres chciał, by została zaakceptowana)
Wcale nie głupie rozwiązanie. Nie dawać szansy typowi, po sezonie oddać (sprzedać, wypożyczyć), a na jego miejsce sprowadzić innego... i znowu powtórka.
porażka
Jak na razie to BVB (przynajmniej w stosunku do FCB) nie jest taka miękka. A co do Lipska, to podobno odrzucili jakieś grube miliony za Keite od Liverpoolu
0
@nadachu brawo za porównanie.
jesteś geniuszem Parówo
0
De Jong ma grać z 21
1
Matka Rabiota - Mino Raiola
Mino Rabiota - Matka Raiola
3
Nie musi. To tylko opcja wykupu
2
Twojemu koledze???
0
Prawie jak Benzema...
CR już cię nie nawidzi
2
Ja myślę, że to wszystko ma na celu doprowadzenie do transferu. Będzie strzelał fochy, będzie miał kiepskie mecze, kibice zaczną narzekać, trener (jak się odważy). No i next year - Witamy w Realu
0
spryciula
zamkną okienko transferowe
3
Tak. Rozmowa telefoniczna do obejrzenia...
0
Ale ma rok kontraktu jeszcze
0
No to znowu kontra - Icardi nie pojechał :)
0
Pół roku temu, to Bartomeu stwierdził, że Griezman przychodzi
0
Przecież Dybala pojechał.
2
Trochę więcej piłki światowej, a nie tylko na stronie FCB
0
Ogromnej podwyżki i ogromnej prowizji. Pazerny grubas
1
De Ligt, podobnie jak Kluivert, jest piłkarzem M. Raioli
0
De Ligt pod władaniem Mino Raiola. Ciężko może być
0
Kluivert odejdzie najwcześniej. Ma wysokie żądania finansowe odnośnie nowego kontraktu. Za Neresa Borussia dawała 30 mln, ale Ajax odrzucił (podobno Neres chciał, by została zaakceptowana)
10
Wcale nie głupie rozwiązanie. Nie dawać szansy typowi, po sezonie oddać (sprzedać, wypożyczyć), a na jego miejsce sprowadzić innego... i znowu powtórka.
porażka
2
Marca jak zwykle wygrała w okładki
4
Komentarz usunięty
2
i co Messiemu z bramek, skoro to drużyna CR zdobyła najważniejsze trofea?
17
Mashe zamiast Ramosa? no pojechałeś ostro
1
Podobno 10 tysięcy
0
A co miał powiedzieć? Że taką frajerską klauzulę mu wpisali?
3
Deal życia BVB
2
Niestety takie po#ebane realia
0
Tak się tylko czepiam. Nie oglądałem. Po prostu wk#rwia mnie to okienko transferowe
1
pewnie liczyłeś na hattrick
0
Jak na razie to BVB (przynajmniej w stosunku do FCB) nie jest taka miękka. A co do Lipska, to podobno odrzucili jakieś grube miliony za Keite od Liverpoolu