0

półlewy, półprawy...

0

Wszyscy tu piszący komentarze, jeżdżą po zarządzie i prezesie, ale jak zrobił to Neymar, to nagle nie ma racji? Czyli jednak na przekór (jak moja teściowa :))

2

Nie no stary, brawa za wiarę. Zawsze możesz powiedzieć, że zawsze kibicowales realowi

0

A tu jeb, zarząd zostaje

2

Fin de Siecle

8

Dla mnie te wszystkie doniesienia odnośnie FCB to jakaś abstrakcja. Prezydent klubu idzie siedzieć, drugi - kompletny debil, szkółka nikomu nie potrzebna, emeryci sprowadzani za wielkie pieniądze, młodzi wolą real (ok, niech będzie, Real). Zabrzmi to może śmiesznie, ale autentycznie serce mnie boli od tego wszystkiego. Kibicuję Barcelonie od lat. Od naprawdę wielu lat. Nie ważne, czy mistrz, czy nie, ale te ostatnie lata to dla mnie koszmar. Do tego wszystkiego te chore transfery po 80 milionów i jeszcze w c#uj więcej. Jeszcze opłaconą klauzulę za Neymara rozumiem, ale za Dembele czy Cou 100 milionów? Jakoś nie mogę tego pojąć. Pamiętam jeszcze najwyższy transfer z Anglii. Shearer do Newcastle za bodajże 15 milionów funtów. To był szok. Zidane jako faktycznie przekocur z Juve do Realu! Eto, Deco, Giuly, RONALDINHO!!!!!!!!, Keita, Abidal i kilku innych. Tęsknię za takimi piłkarzami w tym klubie. Puyol, Xavi, Kluivert, van Bronckhorst... Mes que coś tam coś tam już dawno nie jest aktualne...

5

Dotychczas europejskie kluby doiły Chińczyków. Barcelona będzie pierwszym europejskim wydojonym przez China...

1

Popieram w stu promilach :) Niestety dzieci nie zrozumieją.

4

Ciekawe co będzie (na tej stronie między innymi) jeżeli PSG wygra ligę mistrzów? Neymar na pewno będzie najważniejszym bohaterem tego sukcesu. Co będzie w komentarzach? Pieniądze pieniędzmi. ,Logiczne było, że aby go wyrwać z "piłkarskiego raju" musi dostać sporą podwyżkę. Dostał. Dodatkowo wizja projektu, którego będzie czołową postacią. Będzie dla PSG tym, czym Messi dla Barcelony. jeżeli zostanie tam kilka lat, zdobędą wiele tytułów, gość zostanie legendą. Na bycie najlepszym strzelcem zespołu, daję mu trzy sezony.
Życzę mu wszystkiego najlepszego. Zwycięstwa z Barceloną nigdy, ale wielu sukcesów mimo wszystko.

0

Gdyby zakontraktowali go w tamtym sezonie (i wypożyczyli) to dziś nie byłoby problemu z zastępstwem za Naymara

0

https://x.com/neurophate/status/890872663610208257
Z tweetera niestety.
Neymar zszedł z treningu. Chwilę wcześniej spiecie z Semedo

0

10 milionów za jeden sezon, wypożyczenie jest na dwa, to już daje 20 milionów. Plus ewentualny wykup za 35. Razem jakieś 55 milionów. Masz rację, za frajer

0

Dzięki zarządowi FCB, Neymar jest wart 222 miliony... Messi niewiele więcej. Zresztą, na pewno o tym wiesz, że za sterami tego klubu siedzą idioci

0

Sprowadzenie Coutinho i podwyżka...

6

Może jeszcze Alba w pakiecie?

2

Widać to było szczególnie w meczach z Juve. Neymar strzelił 0 bramek, a ten gość co jest poziom niżej, dwie w finale

1

No to możesz zmienić klub

5

Nowym agentem Verattiego został Mino Raiola! Teraz do tych 100 milionów trzeba będzie doliczyć jakieś 50...koszty prowizji dla grubasa

0

Jest napisane przedostatniego

0

Uraziłem cię? To idź poskarżyć się mamie :)
40 milionów za Eriksena? Widziałeś za ile sprzedali Walkera? Bale? To nie handlarze z FCB. Za takiego grajka jak Duńczyk, to minimum 70+. Rozwinąłem swoją odpowiedź, pasuje?

4

To lepiej nie myśl za dużo

0

Chcieli 50 to będą mieli 50.

1

Ceballos w Realu Madryt, a u nas wielki buntownik Paulina

0

Sport, Mundo. Może nie najlepsze źródła, ale myślę, że będzie "fichado"

0

Barcelona dogadała się z Benfica w sprawie tranferu Semedo. Kwota 35 + 5 mln zmiennych.

0

Semedo zaklepany! 35 mln plus 5 zmiennych

4

Wrażenie można odnieść, że to jakiś Espanyol... Albo gorzej, Getafe... Ciężkie czasy

0

A niby dlaczego?

0

Może jakiś deal w zamian za Ceballosa?

4

Czy to artykuł sponsorowany?
Ten gość nie nadaje się do gry w Europie. Był w Tottenhamie i... Reszta jest milczeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?