Damian_M
Dołączył/a: lipiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Penguin007 będziesz bzdury :) jakbyś się zesrał, to byś się obsrał. Kierujesz się swoimi wartościami w życiu, ale nie wmawiają innym, że myślą tak samo.
1
@Penguin007
Granada - Bilbao kilka lat temu. To pierwszy przykład który mi przychodzi do glowy co Ty na to?
1
Komentarz usunięty
1
W cenie Roque...szczerze mówiąc myślałem, że ta klauzula to jakieś 100mln. Żal mi dupę ściska, że doczekałem czasów kiedy Barcelony nie stać na zawodnika za takie pieniądze:/
0
@Maciek069 3dni przed meczem będę. Dostanę jeszcze bilety?
0
Hej. Będę w Barcelonie pod koniec sierpnia. 28.08 Chciałbym pójść na mecz z Valladolid. Podpowie mi ktoś gdzie najlepiej kupić bilety?
Dzięki:)
0
@MarshallLAW
Davies zaczął tą akcję dużo wcześniej, zobacz powtorke. Messi, Vidal, Semedo, Pique, a na koniec Lenglet zrobił mu miejsce mając na plecach jednego gracza Bayernu więc na jego podejście można przymknąć oko. Ale wcześniej Messi zbyt pasywnie, Vidal na raz jak w bklasie, Pique chyba podziwiał tylko i nie chciał psuć akcji Davies'owi. Tu było żenująco od samego początku.
3
Sprzedać Suareza to kto będzie strzelał bramki teraz jak nie mamy typowej 9? Sprzedać Albę to kto będzie grał na lewej? Firpo? I później będziemy płakać... Nie sztuką wyrzucić połowę składu. Chyba jednak trzeba to zrobić z głową? Bo później znowu będziemy na siłę kupować zawodników za gruby hajs i liczyć że odpalą.
0
@yoli nabierają doświadczenia na ławce:D Suarez kiedyś stał w polu karnym nawet jak dwóch przeciwników wskakiwało mu "na barana", teraz kładzie się jak ktoś na niego spojrzy:)
2
Barca B bez awansu, a Puig i Fati obejrzeli LM z ławeczki...to pokazuje konsekwencje i pomysł na grę Setiena.
0
@Naturopata
To jest liczba skutecznych dryblingów
1
Hazard...tylko on moze zastapic neymara bez straty jakosci. Naprawde sadze, ze dzieki kupnie Edena zyskalibysmy bardzo duzo. Jesli rzeczywiscie jest do wyjecia to wole jego niz Cou i Dembele razem.
0
Jesli chcemy wydac 40mln to lepiej kupic 2 obiecujacych 18sto latkow niz starego pryka z chin...masakra.