@Penguin007 będziesz bzdury :) jakbyś się zesrał, to byś się obsrał. Kierujesz się swoimi wartościami w życiu, ale nie wmawiają innym, że myślą tak samo.
W cenie Roque...szczerze mówiąc myślałem, że ta klauzula to jakieś 100mln. Żal mi dupę ściska, że doczekałem czasów kiedy Barcelony nie stać na zawodnika za takie pieniądze:/
Sprzedać Suareza to kto będzie strzelał bramki teraz jak nie mamy typowej 9? Sprzedać Albę to kto będzie grał na lewej? Firpo? I później będziemy płakać... Nie sztuką wyrzucić połowę składu. Chyba jednak trzeba to zrobić z głową? Bo później znowu będziemy na siłę kupować zawodników za gruby hajs i liczyć że odpalą.
Hazard...tylko on moze zastapic neymara bez straty jakosci. Naprawde sadze, ze dzieki kupnie Edena zyskalibysmy bardzo duzo. Jesli rzeczywiscie jest do wyjecia to wole jego niz Cou i Dembele razem.
W cenie Roque...szczerze mówiąc myślałem, że ta klauzula to jakieś 100mln. Żal mi dupę ściska, że doczekałem czasów kiedy Barcelony nie stać na zawodnika za takie pieniądze:/
Komentarze
0
@Penguin007 będziesz bzdury :) jakbyś się zesrał, to byś się obsrał. Kierujesz się swoimi wartościami w życiu, ale nie wmawiają innym, że myślą tak samo.
1
@Penguin007
Granada - Bilbao kilka lat temu. To pierwszy przykład który mi przychodzi do glowy co Ty na to?
1
1
W cenie Roque...szczerze mówiąc myślałem, że ta klauzula to jakieś 100mln. Żal mi dupę ściska, że doczekałem czasów kiedy Barcelony nie stać na zawodnika za takie pieniądze:/
0
@Maciek069 3dni przed meczem będę. Dostanę jeszcze bilety?
3
Sprzedać Suareza to kto będzie strzelał bramki teraz jak nie mamy typowej 9? Sprzedać Albę to kto będzie grał na lewej? Firpo? I później będziemy płakać... Nie sztuką wyrzucić połowę składu. Chyba jednak trzeba to zrobić z głową? Bo później znowu będziemy na siłę kupować zawodników za gruby hajs i liczyć że odpalą.
2
Barca B bez awansu, a Puig i Fati obejrzeli LM z ławeczki...to pokazuje konsekwencje i pomysł na grę Setiena.
1
Hazard...tylko on moze zastapic neymara bez straty jakosci. Naprawde sadze, ze dzieki kupnie Edena zyskalibysmy bardzo duzo. Jesli rzeczywiscie jest do wyjecia to wole jego niz Cou i Dembele razem.
1
W cenie Roque...szczerze mówiąc myślałem, że ta klauzula to jakieś 100mln. Żal mi dupę ściska, że doczekałem czasów kiedy Barcelony nie stać na zawodnika za takie pieniądze:/
1