2

@JacekRyba1975 Ciekawe czy Leo czuje się wykorzystany? Bo z taką pensją to zdoił Barcę na fest a chciał jeszcze więcej, więc chyba nie powinien czuć się pokrzywdzony.Jak myślisz?

5

@AdiKingu96 Gonić 15stego tą pisowską watachę i niech wróci normalność.Nie popieram tuska ale to co robi pisowska zgraja ze swoim pseudo prezydentem długo pisem to jest kryminał.Po wyborach natychmiastowo pod trybunał ich wszystkich do rozliczenia za te wszystkie przekręty.

0

@Technik Tak bakalia to zdecydowanie królują a potem truskawka dla mnie.

3

@FutbolFan Mam kolegę Białorusina z Polskim pochodzeniem. Powiedział mi zaraz jak wojna się zaczęła i pomoc poszła dla Ukrainy,że my jeszcze Ukraińców nie znamy jaki to podstępny naród. Ukrainiec twarzą w twarz będzie grał przyjaciela, a jak się odwrócisz to ci noża w plecy wsadzi.Prawda jest taka że Białorusini są nam bliżsi niż ukry.

0

@Nazio_87 Potwierdzam, i tą naszą perełkę lewusa od razu spakować żeby porządek zaprowadzić.

0

To co, Polski Głardjola bierze te beztalencia pod swoje skrzydła? Probierz podobno już wybrany

5

@MesQueUnClub96 To pytanie jest tak głupie że może sam sobie na nie odpowiedź.

1

@Comentateiro 15 października po kościele wszystkie przekupne mochery jak jeden mąż będą głosować na tą bandę z pisogrodu.I to jest naiwny i przekupne lud właśnie.

1

@Comentateiro Tylko ciekawe kto na to wszystko ma napiepszać? Bo w tym kraju ludzie ciężko pracujący mają coraz bardziej przewalone bo na tych wszystkich nierobów muszą pracować a zus zaraz od stycznia znów 200 zł w górę.A seniorom tylko obiecują 14,15stki, 800 na dzieciora i z kogo to wszystko pytam?

1

@SuperPatsonFCB Odpowiedź jest prosta, dopuki kasa będzie grała pierwsze skrzypce doputy nic się nie zmieni.Bo teraz w piłce wszystko kręci się wokół kasy i kto większą gwiazdą jest a nie oddanie dla reprezentacji.Wszystko na ten temat.

1

@gumaz A co tam z Anią? Puściła się z trenerem w końcu?

2

A ja mam spokój od paru lat z tymi patałachami zwanymi orłami,bo reprezentacji nie oglądam wogóle, tak wogóle. Jak Barca kupiła lewusa to mnie taki wkurw wziął że do tej pory trzyma nie rozumiem co on tutaj robi.Bo efekty już chyba widać jak on do nas pasuje.

1

@MesQueUnClub_87 Stawiam na 10% którzy by zaprosili zbłąkanego mędrca.

1

@iniesta44 Wiem, ale sumienie mi nie pozwoli głosować na nich

0

@Bobo25 Nie na konfę to na pewno nie, a te pisiory nie liczą się wogóle z ludźmi uczciwie pracującymi na działalnościach i ich kosztem finansują rozdawnictwo dla pozyskania(kupienia) głosu.Tfu z tym pisowskim elementem.

0

@Bobo25 Tak dobija go tym oszukiwaniem.Bo tu zabiorą a tam dadzą.

1

@PIETREKs Bo na tvpis przecież nawet nie wspomną o tym.

6

@Bobo25 A jak ktoś nie ma dzieci i nie pobiera 500+ i jest przedsiębiorcą a takich jest setki tysięcy to nie jest dobijany?

24

Mam nadzieję że te pisowskie złodzieje przegrają wybory bo od stycznia chcą znów dobić przedsiębiorców zusem aby zapewnić seniorom 15stki i legatom 800+.Kosztem pracujących kupują wyborców. To jest żenada jakaś co oni robią.

2

@dniel O jakich ambicjach tu mowa? Oni idą tam głównie dla kasy bo tam do staną 3× więcej niż w Europie.Zawsze kasa gra pierwsze skrzypce dla kopaczy, zapamiętajcie to sobie.

0

@DCHX Nie byłbym taki pewny że on nie żyje.U kacapów to wszystko jest możliwe.

0

@Popitek12 Po co pytasz jak i tak zagłosujesz.

1

@sedziaoxford No trochę podobna ale tamta na krótko z Xavim chyba to po prostu majstersztyk.Dla mnie najpiękniejsza bramka jaką kiedykolwiek widziałem.Bramka dla koneserów po prostu.

1

@barcanawieki Piszesz ja jakiś dwunastolatek i jeszcze się tym jarasz.Człowieku właśnie tacy jak ty ciągną ten bełkot w kółko o tym Messim który ma wywalone na Barcelonę bo w jakimś majami może dociułać kolejne miliony do niczego nie potrzebne.A ty się dalej nim brędzlujesz.Daj sobie już z nim spokój bo to już nudne jest.

0

@BordowyPtak Ale fanboyom nie przetłumaczysz.Oni kibicują jednemu kopaczowi a nie całej drużynie

2

@agaFCB Tabletki Simparica na 5tyg jedna. Ja daję już od długiego czasu i jak jakiś jest to uschnięty,a pies dalej zdrowy. No i cena w granicach 50 zł w zależności od wagi psa.

0

@chavez Szanuję go tylko za to co zrobił dla barcy i do tego momentu w którym w niej był. Reszta to już jest chyba jasna.Odszedł po części dla kasy do p$g i to w trakcie narastających problemów barcelony. I czego tu nie zrozumieć?

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Ich wszystkich do jednego wora.

0

@FcPortoFan1999 A kto w tym kraju jest tak zwany nr 1?

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?