O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3946
  • Liczba komentarzy 1398
  • Polecenia 1782

Komentarze

0

@Uukasz_93 Jak ja współczuję tym wszystkim kredytobiorcom.W co oni muszą się pakować?

2

@sintesox Ja mu wcale nie kibicuję i nigdy nie kibicowałem.W PL to jest jakaś mania na Lewandowskich i traktują ich jak bogów

1

@adi7adi8 To się jeszcze możemy zdziwić. A ja Tobie mówię że Tusk im nie odpuści

0

@MOLESTA I właśnie twoje ostatnie zdanie mówi że doprowadzi do rozpadu pisu jako partii dzięki sądzeniu poszczególnych ich członków.I oby sprawiedliwość zwyciężyła.

0

Jestem prawie pewien że te komisje śledcze zostały powołane po to aby rozliczyć pis ale również zniszczyć i doprowadzić do likwidacji partii pisowskiej.Tusk tego nie odpuści Kaczyńskiemu, i będzie chciał zlikwidować największego rywala i jego przydupasów.

Zobacz wszystkie

64

Moderacjo! Prosimy więcej reklam bo jakoś 3 to tak mało.Proszę,dajcie tyle żeby trzeba było kopać z pół godziny zanim forum się otworzy.Z góry dziękujemy.

57

Prawdziwa rodzina to chłopak i dziewczyna. Amen! I z tym nawet nie ma dyskusji bo tak było zawsze od wieków. A teraz jakimiś paradami chce nam się wmówić że jest odwrotnie. Nie ma mojej akceptacji i przyzwolenia na adopcję.Łapy precz od naszych dzieci.

43

@GeneralXavi Laporta:Robert wiesz taka sprawa, masz nr do Szymka? Tak już dzwoniłem.

32

Nigdy nie pomyślałbym że to na piszę o Lewym ale chociaż przed sobą chcę być szczerym.Bardzo się cieszę że do nas dołączył a byłem przeciwnikiem jego transferu przyznaję.No chłop jest zagrożeniem dla przeciwnika w każdej chwili i to widać gołym okiem.Fenomenalnie się ustawia,współpracuje,jest pressing, widać pokorę i zaangażowanie.Nie dziwię się że Xavi jest nim zafascynowany bo ja też widzę jak on wiele dla nas daje.Ktoś taki jak Lewy był nam właśnie potrzebny. VeB

29

@Barca1922 no bym mu liścia sprzedał

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?