0

@Stinger_ jeśli Real odpada teraz z City, albo Bayern z Arsenalem, to nie widzę powodu by panom z Anglii dawać piłkę. Zwycięstwo w Lidze Mistrzów to podstawa by wygrać tą nagrodę
Tak samo, jeśli P$G odpadnie z nami

0

@Stinger_ trochę się zagalopowałeś, ale fakt. Wygrana w LM i brak kompromitacji na Euro daje duże szanse Lewemu na ZP

1

Ta. To Lewy patelni Raphinii nie wystawia. Wcale nie jest na odwrót.

0

Kolejna akcja zje*ana

0

Randomowe wykończenie akcji xd

0

Rapha! Vamooos!

1

@blakkudium komentator pijany. 3-0 powiedział

0

Sergi wypada na rewanż. Ojej

0

@Encore i masochistów

0

@Destroyer_of_Worlds to bardziej madryciok

0

Strzał z dystansu... Czas na rózgę od Xaviego

0

@LukaszFan po raz pierwszy? Chyba drugi

1

Nosz kurła znowu blisko...

1

@don'T.R.I.P.e Anglia, mała różnica

1

Brytol półmózg nie gwizdnął

2

@blakkudium Kobel za długo czekał

0

Atleti napoczyna BVB

0

Kurczę, szkoda tej akcji

3

Xavineto. Czyń swoją powinność!

7

@HighestInTheRoom lepiej, żeby Dodi tego nie widzial

1

@IronSanHybrid tak będzie

0

@Bobo25 lepsza niż notatnik xd

0

@jacob345 Eryk Evans. Gość z twittera.
A tak to nie. Kibice PSG to wyjątkowo rzadki przypadek

0

@Criss18Barca taki sobie trenejro

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle wiem co widziałem

0

@Monegros czemu ja na notatniku widziałem typka, co odpowiadał gościowi o takim samym nicku jak twoje poprzednie konto tutaj?

1

@tristan87 inżynierów nie wpuścić? Jak ten kraj się będzie rozwijać bez tych światłych jednostek

0

@joloskyy ja akurat mam na sobie. Poprostu chodzę sobie w niej xd

1

@sintesox ponieważ od godziny 15:30 zazwyczaj mam mniej do roboty, to od tej godziny przeważnie myślę o meczu. Ale cały dzień se tym głowy nie zaprzątam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?