0


Szanse Hubera na grę podczas MŚ chyba wzrastają bo w 6 tygodni powinien dać radę się przygotować.

3


Espanyol dał unfollow Garcii. Wiadomo pewnie im się ciężko pogodzić z faktem, że wychowanek odchodzi do znienawidzonego rywala ale takim zachowaniem też uaktywniają fanatyków, którzy życzą mu jak najgorzej zarówno na socialach klubowych jak i prywatnych wiadomościach.

8



Samolot na który udał się Deco leci do Bilbao.

0


Kolejne kłótnie o ustawę umożliwiającą szybsze rozwody xD

0


Oficjalnie doniesienia mediów potwierdzone i projekt Trzecia Droga to już przeszłość,

0

@Olo14
United chciało ale odrzucił i woli czekać na Arsenal chociaż dla nich opcją A jest Sesko.



1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4


Pierwszą opcją jest Nico.

0


Dalej walczy xD

0

@Filipem No bo to zagraniczne źródło w Hiszpanii każdy jest zgodny.

0

@tbas Nie no akurat to podaje każdy, że Nico nie ma na co liczyć dopóki transfer Diaza się nie wysypie.

0


Kolejne info na temat tego, że Nico musi poczekać aż do wysypania się transferu Diaza.

1


Nico prosi piłkarzy o pomoc w transferze ale zarząd póki co nadal woli Diaza.

3


Matias Almeyda nowym trenerem Sevilli. Ostatnio pracował w AEK

3


Pierwszy transfer Wieczystej do 1 ligi.

2


Piłka jest teraz po stronie klubu

2


W klubie uważają, że transfer Nico nie jest idealny bo mógłby powstać nowy klub amigosów.

1

@michal26 Dokładnie, mieszanka 2 i 3 składu a Serbia dzisiaj wystawiła wszystko co najlepsze i bęcki 3:0.

6


Bilans 4-0 po pierwszym turnieju. W kolejnym rywalami będą Włochy, Kanada, USA i Brazylia.

3


3 dni temu ogłoszony przedłużony kontrakt może mieć szybki koniec xD

2

@Comentateiro KMŚ chyba próbuje być ważniejszy. Nawet specjalne okienko transferowe kończące się w poprzedni wtorek zrobili żeby jak najbardziej ten turniej napompować.

6


Było raczej pewne, że powodem wylotu na KMŚ jest Skorża.

2


Bilans 3-0 i patrząc na to jak słaba jest Serbia jutro może być 4-0.

2

@Gronek Przyznał się już i według niego jest to materiał z CBA.

8


Giertych przyznaje że do tych rozmów doszło i według niego nagrało go CBA.

0

@ZuczekFCB1899

1


Latkowski nagle się wbija i chce jako pierwszy publikować xD

7

@APTAPT Monfort, Romano, Polo, Achraf, Navarro to chyba nie tylko Romero xD

0

@Coutinho007 W madryckiej prasie też dzień piszą o transferach tylko nikt tego tu nie wrzuca. Przykładowo od prawie miesiąca piszą na temat Carrerasa a transfer nadal nie jest zamknięty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?