Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanse Hubera na grę podczas MŚ chyba wzrastają bo w 6 tygodni powinien dać radę się przygotować.
3
Espanyol dał unfollow Garcii. Wiadomo pewnie im się ciężko pogodzić z faktem, że wychowanek odchodzi do znienawidzonego rywala ale takim zachowaniem też uaktywniają fanatyków, którzy życzą mu jak najgorzej zarówno na socialach klubowych jak i prywatnych wiadomościach.
8
Samolot na który udał się Deco leci do Bilbao.
0
Kolejne kłótnie o ustawę umożliwiającą szybsze rozwody xD
0
Oficjalnie doniesienia mediów potwierdzone i projekt Trzecia Droga to już przeszłość,
0
@Olo14
United chciało ale odrzucił i woli czekać na Arsenal chociaż dla nich opcją A jest Sesko.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Pierwszą opcją jest Nico.
0
Dalej walczy xD
0
@Filipem No bo to zagraniczne źródło w Hiszpanii każdy jest zgodny.
0
@tbas Nie no akurat to podaje każdy, że Nico nie ma na co liczyć dopóki transfer Diaza się nie wysypie.
0
Kolejne info na temat tego, że Nico musi poczekać aż do wysypania się transferu Diaza.
1
Nico prosi piłkarzy o pomoc w transferze ale zarząd póki co nadal woli Diaza.
3
Matias Almeyda nowym trenerem Sevilli. Ostatnio pracował w AEK
3
Pierwszy transfer Wieczystej do 1 ligi.
2
Piłka jest teraz po stronie klubu
2
W klubie uważają, że transfer Nico nie jest idealny bo mógłby powstać nowy klub amigosów.
1
@michal26 Dokładnie, mieszanka 2 i 3 składu a Serbia dzisiaj wystawiła wszystko co najlepsze i bęcki 3:0.
6
Bilans 4-0 po pierwszym turnieju. W kolejnym rywalami będą Włochy, Kanada, USA i Brazylia.
3
3 dni temu ogłoszony przedłużony kontrakt może mieć szybki koniec xD
2
@Comentateiro KMŚ chyba próbuje być ważniejszy. Nawet specjalne okienko transferowe kończące się w poprzedni wtorek zrobili żeby jak najbardziej ten turniej napompować.
6
Było raczej pewne, że powodem wylotu na KMŚ jest Skorża.
2
Bilans 3-0 i patrząc na to jak słaba jest Serbia jutro może być 4-0.
2
@Gronek Przyznał się już i według niego jest to materiał z CBA.
8
Giertych przyznaje że do tych rozmów doszło i według niego nagrało go CBA.
0
@ZuczekFCB1899
1
Latkowski nagle się wbija i chce jako pierwszy publikować xD
7
@APTAPT Monfort, Romano, Polo, Achraf, Navarro to chyba nie tylko Romero xD
0
@Coutinho007 W madryckiej prasie też dzień piszą o transferach tylko nikt tego tu nie wrzuca. Przykładowo od prawie miesiąca piszą na temat Carrerasa a transfer nadal nie jest zamknięty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika