9

Minęło około 16 godzin po wczorajszym meczu, a ja nadal nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Coś niesamowitego!

3

Powiem jedno: w ten klub trzeba wierzyć ZAWSZE, nawet gdy szanse według niektórych wynoszą 0%. Przechodzimy do historii, Neymar dzisiaj pokazał, ze jest liderem z krwi i kości. Co za wieczór! Naprawdę tego meczu nie zapomnę nigdy. Visca el Barca!

3

Tym razem Gomes -> Digne -> Messi :D

13

Linetty zagra z Barceloną od pierwszych minut!

0

Typowy początek meczu. Przeciwnicy grają więcej piłką, a później Barcelona przejmuje inicjatywę. Pod koniec nasi się rozkręcili, szkoda tych dwóch setek Luisa, fakt, powinien to wykorzystać, ale jeszcze mamy drugą połowę. Miejmy nadzieję, że coś nam wpadnie, prezentujemy się naprawdę nieźle ;)

1

Oto dlaczego Suarez jest najlepszą '9' na świecie! GOOOOOOOOOOOL! 2-1!

10

Biedny Zouma, bo naprawdę był w formie, a prawdopodobnie doznał ciężkiej kontuzji. Szkoda chłopaka.

0

I 2-0! Suareeeeeeeeeeeeeeeeez!

2

Straszna szkoda, że nie próbujemy uderzać z dystansu, tylko wchodzić w pole karne. Można chociaż spróbować, a nuż się uda, taki Rakitić ma świetne uderzenie z dystansu, a nie próbuje w ten sposób uderzać.
No ale wynik do przerwy i tak jest dobry biorąc pod uwagę naszą grę. Jednak kiedy jest taki natłok meczów nie da się zawsze wygrywać po 10-0.