1obrzydliwe

3

@Encore Ronaldinho xD

0

@kamil9040 To w sumie jak podobnie w Polsce nie licząc podatków

1

@FcPortoFan1999 nie no to jest pewne, że pis wygra

16

kurde teoretycznie to jednak wolałbym tego Tuska zamiast Morawieckiego (XD) no ale jak widzę jak PO krzyczy, że trzeba być tolerancyjnym to już widzę jak wpuszczają tysiące inżynierów i doktorów z afryki robiąc z Polski drugą francję czy Szwecję. No cóż chyba głos na konfe pójdzie

16Wczoraj samobój. Niedawno powiedział, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie podczas pobytu w PSG. Czyżby Barcelona przekupiła Ramosa? Madryckie sądy w akcji.

15dzisiejszy lewicowy świat na jednym obrazku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10ale pięknie się zestarzało xD

3

minimalna 28 zł w przyszłym roku, paliwo na świecie coraz droższe, przejazdy ciężarówek tak samo. ale pie*dolnie z cenami w 2024 roku

0

@adi7adi8 Jak te rangi funkcjonują? Bo jeśli tak jak myślę (mogę się mylić), że zbiera się punkty i od x punktów zmienia się kolor (np od 30k fioletowy, 40k żółty) to naprawdę dużej różnicy nie ma

0

Subiektywnie na ten moment CS 2 to dla mnie totalny niewypał (oczywiście może się to zmienić za parę miesięcy)

1) Przede wszystkim FPS. Tysiące graczy po prostu nie będzie mogło sobie pozwolić na to aby pograć w CS 2 bo mają za słabe komputery.
2) Mam wrażenie, że strzelanie jest "cięższe", poruszanie się jakby się miało 100 kilogramowy plecak. Nie ma takiego "smooth" movementu jak w CS GO. (jest to mocno widoczne podczas grania AWP)
3) Mało nowości (?), te same tryby, brak nowych skrzynek, tylko zmienione rangi, które i tak są podobne do tych z cs go.
4) Mapy są zbyt jasne. Postać się zlewa z niektórymi częściami mapy w taki sposób, że nawet przeciwnika nie idzie zobaczyć.

0

@Rewolucja123 dla mnie cs 2 na razie dużo gorsze, zobaczymy jak będzie za parę miesiecy

3

@zodiak_10 przepiękna bramka. przerażające jest jak ten czas szybko leci

0

@cules100pro podnieca się typ, który stworzył tego tweeta

1

@Rewolucja123 xD czym tu się podniecać?

0

ale dużo miejsca mają piłkarze Celty. gdyby taki Messi grał u nich to by mieli z 3/4 sytuacje sam na sam w ostatnich 5 minutach

113 letni chłopiec został zamordowany przez jeden z gangów w Szwecji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zdobywca "Od swojej partnerki czy rodziców też pobierasz pieniądze jeśli są w ciężkiej sytuacji? Jeśli oczywiście ich kochasz tak jak mówi o tym Leoś"

XD

0

słabo się znam na polityce ale widziałem story jakieś laski, która coś tam gadała, że nie mogłaby być z chłopakiem, który głosuje na konfederację. wytłumaczy mi ktoś czym ta partia się wyróżnia, że kobiety nawet nie szanują ludzi którzy na nich głosują?

1

@AFA90 proszę o dodanie do argentyńskiej ambasady

3

@Rl9k1nG i odbierze tę złotą piłkę w kraju których wyebał z mistrzostw w finale xD

4

Brutalny atak na małżeństwo w Berlinie. Kobieta została zgwałcona, jej mąż - skatowany. Policja zatrzymała trzech z pięciu sprawców. To nielegalni imigranci. Jeden z nich już dawno powinien być deportowany z kraju - donoszą niemieckie media.

https://wiadomosci.wp.pl/berlin-gwalcili-ja-w-pieciu-maz-musial-patrzec-bild-ujawnia-nowe-szczegoly-6943181249968768a

1

@Medium @ShawnC Miejmy nadzieję, że wschodnia Europa nie zostanie zalana tym syfem.

22

Szwecja już nie przyjmuje imigrantów, Francja zamyka granicę z Włochami, Niemcy też się budzą (opublikowany we wtorek sondaż wykazał, że antyimigracyjna partia Alternatywa dla Niemiec stała się najsilniejszą siłą polityczną w Meklemburgii-Pomorzu Przednim, co czyni ją czwartym krajem wschodnioniemieckim – po Brandenburgii, Turyngii i Saksonii – w którym w sondażach prowadzi skrajna prawica).

Piękne są te wiadomości. Jednak niestety już jest za późno moim zdaniem

0

1 dzień z sts
wpłata: 10 zł
do wygrania: 20 zł

i tak z dnia na dzień i w końcu będę bogaty

3a ten co robi xD

1

Nie uważacie, że Messi (i jednak dodatkowo Ronaldo pod jakimś względem) oraz Barcelona są najbardziej hejtowani/nielubiani w świecie piłki? Jak jeszcze z Leo to każdy się śmiał, że bez trofeum reprezentacyjnego i, że "karł tylko w Barcelonie był dobry" to teraz po wygraniu MŚ to raczej się zamknęli (chociaż niektórzy dalej płaczą, że rigged world cup xD) tak z Barceloną to jakiś dramat jest. Spytaj randomowego typa, jaki jest najbardziej oszukany mecz w historii to odpowiedzą Ci, że mecz z Chelsea w 2009 roku. Szkoda, że nikt nie pamięta o pierwszym meczu. Każdy zapomniał o skandalu w meczu z Interem, Atletico (dosłownie nikt nie pamięta ręki zawodnika Atletico w polu karnym). Ostatni mecz La Liga w sezonie 13/14, kiedy nie zaliczono prawidłowego gola Messiego dającego majstra. Takich smaczków jest wiele, a zapamiętany został tylko ten mecz z Chelsea XD

3#takemeback

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?