Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ufam, że Yamal za Raphinie
0
Słyszycie ten hałas? Właśnie niektórzy użytkownicy tego portalu odszczekują pod stołem swoje słowa z okienka zimowego, gdy było negocjowane wypożyczenie Cancelo.
1
Miał być spokój. Teraz może być momentami nerwowo
0
W połowie trzeba zmienić Cubarsiego na Araujo. Chyba, że Führer szykuje Krzyżowca do postawy na Newcastle.
1
Bernal jest w ostatnich miesiącach przepiękny
1
Co zrobił Garcia w bramce??? Dlaczego on tego nie przeciął???
3
Ufam, że to była najtrudniejsza połowa w tym dwumeczu.
0
Ja po zobaczeniu info o Ericu
1
Dobra, trzeba przygotować się na koniec świata. Rajovic z golem.
4
Bardzo trudne i ważne trzy punkty
9
Cały Laminek. Bardzo słaby mecz do tej pory, więc kapitalny gol. Powalony gość.
1
Będzie czerwień
4
Bardzo słaby mecz Yamala, a i tak podał patelnie do Rekina
1
@Batys a kurakao drink? Mówi to Panu coś?
2
@AmigoBlancos to tego nie popieram. Nieładne zachowanie. Co innego wyzywanie samego Realu Madryt, to jest ze wszech miar słuszne.
20
Komentarz usunięty
1
@Inko nawet jeślu dotknął tam piłkę to czy nie jest tak, że wyjście w piłkę "przez nogi" to i tak jest faul? Tutaj mamy jednocześne ostre wejście drugą nogą od tyłu.
14
Jak ja nienawidzę Realu Madryt to wy nie macie pojęcia... no dobra, może i macie
3
Pamiętacie może kiedy ostatnio sędziowie przepchnęli mecz Barcelonie i uratowali jej punkty? Pytam na serio. Bo czasem jak nam nie idzie to takie punkty byłby celne. A to zawsze jest na odwrót. Jak nie idzie z Girioną to jeszcze nam dopierdalają i zamiast 2 punktów tracimy 3. Fajnie byłoby czasem dostać jakieś darmowe punkty, skoro niektórzy dostają.
0
Trochę przegiął z tymi doliczonymi minutami...
0
Męczennik XDDDDDDD
0
Ale on nie może teraz podyktować karnego, bo były zmiany
0
Póki co Real ratuje remis. Pytanie czy w drugiej połowie jakość wygra i Celta strzeli kolejne bramki
4
Przez długie 7 minut wydawało się, że Real ma wszystko pod kontrolą
3
Ale jakie jedno podanie posłał Trent w tym sezonie to już wszyscy mówili, że jak Beckham i się podniecali
11
Fajny tej Alexander-Arnold. Taki całkiem beznadziejny.
0
@Eto'o9 R10 Nie, moja wina
0
No i chuj, można wyłączyć
0
@Katalończyk 99 Dokładnie. Real wywali się na ryj jak nikt się nie spodziewa
0
Liczę, że to będzie nasza piosenka na Eurowizji. Zróbmy to!