1

"Wyzbycie sie wartosci w imie bezpieczenstwa jest przegrana na starcie"
Kapitan Pike - Star Trek Discovery.

0

Wielu interesuje sie tutaj MMA. Jakie waszym zdaniem byly najlepsze walki w historii?

0

To na pewno pomozesz @Kamilozie

0

Mam taki zwykly, wiec wiele nie pomoge. Mam znajomego melomana, to jego zdaniem gramofon to najlepsza jakosc muzyki, tyle ,ze sprzet dochodzi cenowo do dobrego samochodu.

1

Heheh.

1

Golazo. Carlos Vela, posluchajcie komentatora.

2

Nie wiem czy kojarzycie Gazze, czyli Paula Gascoigne. Jeden z najlepszych w angielskim futbolu. Podania mial jak szachista - czyli zawsze kilka wariantow do przodu. Strasznie sie stoczyl. Dzis wrocil.
[Zobacz link: https://bit.ly/2HP8pET]

0

Swietny gol w Copa do Nordeste.
https://streamja.com/2Ebw

0

Dobre ma pluca.
Free Dive.
[Zobacz link:

0

Ktos dzis tu o tym pisal. Slad po nim zaginal.

0

Dobry tatarek nigdy nie jest zly.
https://pbs.twimg.com/media/D27xdi-XgAAwcRK.jpg

3

Rzut wolny, ciekawie wykonany.

0

Jakie macie doswidczenia z Audioteka, StoryTell?

0

Pewnie po kontaktach mozna poznac, ze Anglia albo jakies inne USA.

0

Jego trafiles, druga odpwiedz bledna.

0

Skoro dzis jest wieczor Fame, to pytanko. Jaka walke/walki, ale wsrod pilkarzy (moga tez byc inni sportowcy) byscie sobie obejrzeli?

0

Dobrze, a reszta?

1

Jak kupic dobra kawe, polska yerba mate. Te i inne tematy na kanale YT - Czajnikowy.

0

Jedno zdjecie, trzy grupy. Kto wymieni wszystkich muzykow.
https://pbs.twimg.com/media/D26ujsTXQAEZfJI.jpg

0

Kto gra, daj kilka nazwisk.

0

Carlos Tévez: “If they're criticizing Messi, who is number one, what are they leaving for us?”

0

Fajnie sie tez potrafi przepchac. Ogolnie bardzo dobry zawodnik ze swietnie ulozona stopa.

8

Iniesta - Podolski - Villa . gol
https://streamable.com/b8fpg

5

Ale bramka w stylu le Tissiera.
https://streamable.com/kpdw7

0

Czarny jednka jest glownie na smutne okazje. Ciemny granat jest na wszystkie.

1

NGTRX nieglupio pisze. Zreszta sa rozne odcienie granatu, a z brazowymi butami bedzie swienite wygladal. No i slim fit musi byc, to znaczy mi taki naj pasuje.

A taki szary jak w Barca?

13

Kurcze, ale to wzruszajace.
[Zobacz link:

(1:30)

"Nicholas George Winton (ur. 19 maja 1909 w Londynie, zm. 1 lipca 2015[1] w Slough) – Brytyjczyk, w roku 1939 zorganizował transport 669 żydowskich dzieci z okupowanych przez Niemców Czech do Wielkiej Brytanii. Winton znalazł domy dla dzieci. Operację, w której wziął udział, określa się mianem czeskiego kindertransportu. Prasa w Wielkiej Brytanii określiła go mianem "brytyjskiego Schindlera"[2]. Udział Wintona w ratowaniu Żydów pozostawał nieznany nawet dla najbliższych aż do roku 1988, kiedy jego żona odnalazła na strychu zapiski i dokumenty z tamtego okresu.":

4

Toronto FC, ale lobik.
[Zobacz link:

]

0

Boogie Nights chyba kojarze Czy ma zwiazek z filmem Dym lub Coffee and Cigarettes?

0

Tak jak obiecalem z TVP Info (przymiotnik mozecie dobrac sobie sami) interpretacja najnowszego utworu Rammstein - Deutschland - w roli krytykow red Ziemkiewicz i Janecki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?