0

Czytalem ostatnio o tym, ciekawe. Odnosi sie do ludzi na tzw socjalu lub tzw. patologii albo do spoleczenstw wysoko zindustrializowanych.

0

Suchar czy nie suchar, oto jest pytanie.
Tytuł filmu o segregacji śmieci?
.
.
.
Przepraszam, czy tu bio?

0

Troche w tym racji jest. Spiewal o tym Zappa.

0

Oderwanie od rzeczywisctosci i jeszcze o populizmie zapomniales napisac.

A Ci dobrzy ludzie, podaj pare przykaldow, tak z 10.

0

Cytujac poniekad Ciebie samego, odpowiem - analize masz w malym paluszku. Konfederacja to zli ludzi. A ci dobrzy? Czy to zbyt osobiste pytanie?

PS dlaczego sa zli?

1

Dodam jeszcze Ornette Coleman i Pat Metheny - Song X - raczje malo znane melodyjnym fanom Pata.



oraz skrzpyce i sola Jean Luc Ponty - koncert z PL.
target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

0

Odpowiedz latwa do przewidzenia, w sumie nie wiem po co pytalem :)
Co to znaczy alergia na zlych ludzi i kogo konkretnie miales na mysli i co chcesz z nim, z nimi zrobic?

0

Napisz w jakim kierunku szukasz, czy objetnie.
Kazdy przedstawil tutaj naprawde kupe swietnych kawalkow - kilka to absolutna klasyka gatunku, nawet niektorzy zabraliby te plyty na bezludna wyspe z pradem.

0

Milo, ze masz abonametn i wyciagasz wnioski. Nie zgadzasz sie - ok. Jestes niepoprawny politycznie - ok. A co sam proponujesz? Na kogo glosowac, jak znienic Polske, czy moze status quo?

1

Strzelam, ze lubisz Mahavishnu.

0

Pomowienia zostaw dla siebie. Kogo nazwalem glupkiem?

0

Nad czym mam pomyslec?

0

Prawaki? Prawi ludzie? Lewaki - lewi, lewizna? Bo nie kumam.

0

Milosc - min. Tymon Tymanski. Mozdzer Lzy Smoka.

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

0

Muzyka do dokumentu Apollo 11 byla robiona miedzy innym przez tego pana.

0

Na gorze ktos rozlewa denaturat.

0

Z tego, co wiem, to pana Kazimierza - pastucha zabrali. Jajco sie blyskalo, a byl szczesliwy, ale krzyczal tylko: luuuuudzie, opamietajta sie.

0

Odp. do wszystkich. 4-4-7.
Mozecie wybrac, kto byl najblizej.

0

Ok. Priv. :)

0

W sumie masz racje, to juz jest maly skandal.

0

Tutaj jeszcze jeden, tym razem o inwazji obcych.

3

Uwaga, chyba jedyne poprawne politycznie zaproszenie na spotkanie.
https://www.facebook.com/140962469393020/posts/1272862986202957?sfns=mo

0

Zagadka na kojarzenie. Bez spiny.
Jaka formacja najczesciej gra Izrael (pilka nozna)?

0

Byl ktos z Was na PROG ROCK Fest w Legionowie?

1

Jestes za status quo, bo tak wynika z Twoich wypowiedzi . Moze sam siebie nie czytasz. Nie wiem .
Zreszta kiedys napisałeś , ze wiolalbys zagłosować na PiS niż na wolnościowców.
Ciesz sie , ze nie masz ograniczonego umysłu , ciesz się z cieplej wody w krainie i , ze możesz popić i zakąsić i zastanawianiaj sie nad kosmetyka i semantyka podatków .

1

To glosuje na zmiane na POPiS , ale nie pisz o dobrej zmianie czy nie wstawiaj jakis cytatow, w ktore sam nie wierzysz. Lubisz PiS i PO , to sie ciesz.

4

Czyli dzume zastepujemy cholera? Fajnie. Podatek obrotowy jest troche lepszy od dochodowego ogolnie to sa jedne z najgorszych podatkow.
Piszac, ze "to byloby dobre dla budzetu" - miales , mam nadzieje na mysli, ze w budzecie panstwa byloby mniej pieniedzy. :)

PiS czy PO ptorzebuja tych pieniedzy na redystrybucje/rozdawnictwo.

2

O ile pamietam, to UE zmusza nas do VAT, chyba na min. poziomie 15 proc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?